Хмільницька районна рада

46 представників найактивніших громад Вінницької області та Республіки Молдова відвідали країни Вишеградської четвірки, де ознайомилися з польськими, чеськими, угорськими та словацькими практиками поводження з твердими побутовими відходами.  

Детальніше

14 жовтня у с.Сальниця гостинно відчинив свої двері для 75 дошкільнят дитячий садок «Казка».

Детальніше
День села
2017-10-18 07:57:07

14 жовтня у с.Лозна традиційно святкували День села. Та цьогоріч, у день Покрови Пресвятої Богородиці, жителі села мали подвійне свято. Адже після капітального ремонту відкривали сільський клуб.

Детальніше

14 жовтня у с.Вишенька відбулося урочисте богослужіння з нагоди свята Покрови Пресвятої Богородиці. Очолив Божественну Літургію Архієпископ УПЦ КП Вінницько-Брацлавський Михаїл, йому співслужив в.о. благочинного Хмільницького району прот. Іван Пукас.

Детальніше
Урочисті збори
2017-10-18 07:51:46

13 жовтня у районному Будинку культури відбулися урочисті збори з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

Детальніше

14 жовтня відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України, у яких взяли участь міський голова С.Б.Редчик, заступник керівника виконавчого апарату районної ради В.М.Нечипорук, заступник міського голови А.В.Сташко, начальники відділів та управлінь міської ради та райдержадміністрації, керівники громадських організацій, зокрема,  учасників війни в Афганістані та Спілки учасників АТО, представники громадськості.

Детальніше