Хмільницький ОРВК інформує

ГІДНА РОБОТА. ЗАРОБІТНЯ ПЛАТА 10 – 16 ТИС. ГРН.
Хмільницький об'єднаний районний військовий комісаріат запрошує усіх бажаючих укласти контракт для проходження військової служби у Збройних Силах України.

ДЕРЖАВА ГАРАНТУЄ:

·         середньомісячне грошове забезпечення від 10 тисяч гривень; надбавка за виконання завдань у зоні АТО від 2,4 до 6 тисяч гривень; додатково до грошового забезпечення інші виплати та винагороди;

·         соціальні гарантії та пільги, передбачені чинним законодавством;

·         повний соціальний пакет, всі види забезпечення, різні види контрактів;

·         можливість кар'єрного росту та здобуття іншої освіти за рахунок держави;

·         можливість перерахунку пенсій діючим пенсіонерам, збереження попереднього місця роботи із виплатою середньомісячної заробітної плати, податкові та кредитні канікули, підйомна допомога;

·          можливість вибору місця проходження військової служби.

 

ЗА ДОДАТКОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЬ:

м. Хмільник, вул. Небесної Сотні, 22 (колишня Леніна, 52), Хмільницький ОРВК. телефони: (04338) 2-26-82; 2-27-02; 0966947462; 0982761808.

Є МОЖЛИВІСТЬ ПРОХОДЖЕННЯ СЛУЖБИ У ВІЙСЬКОВИХ ЧАСТИНАХ ВІННИЦЬКОГО ТА ГАЙСИНСЬКОГО ГАРНІЗОНІВ.

___________________________________________________________________________________

МІНІСТЕРСТВО  ОБОРОНИ  УКРАЇНИ

В И Т Я Г   з   Н А К А ЗУ

Військового комісара
Хмільницького об’єднаного  районного  військового  комісаріату

26.09.2016                           м. Хмільник                             №236

 

Про   призов   громадян  на

строкову  військову  службу

у жовтні-листопаді 2016 року

 

На підставі Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 29.03.2016 №122/2016“Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на військову службу у 2016 році ” та Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.02 № 352 (із змінами)  “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу ”  у жовтні-листопаді 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу

Н А К А З У Ю:

1.                              Всім  громадянам 1998 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися в 1990-1998 роках, які втратили право на відстрочку від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, з’явитися на призовну дільницю Хмільницького об’єднаного районного військового комісаріату для призову на строкову військову службу за адресою: місто Хмільник, вулиця Небесної Сотні, 22,  у зазначений час і з документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, також прибути в Хмільницький об’єднаний  районний військовий комісаріат 5 жовтня 2016 року,  мати при собі документи, які засвідчують особу.

2.      Всім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Хмільницького району негайно повернутися до місць постійного проживання і з’явитися у районний військовий комісаріат за місцем військового обліку для проходження призовної комісії.

3.                  Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату   будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

4.                   Керівники підприємств, установ, організацій кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень і забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю.

5. ……………………...

6.Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату, керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та осіб, які залучаються до проведення призову восени 2016 року.

7.Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Військовий  комісар  

Хмільницького об'єднаного районного військового комісаріату

підполковник                                                    А.П.ОХРІМЕНКО

 

ЗГІДНО  з  ОРИГІНАЛОМ:

Головний  спеціаліст відділення офіцерів  запасу  і  кадрів

службовець ЗСУ                                             О.П. ГЕРАСИМОВА

___________________________________________________________________________________

Хмільницький об`єднаний районний військовий комісаріат запрошує усіх бажаючих до проходженнявійськової служби за контрактом, у тому числі до нашої військової частини, яка дислокується в с. Широка Гребля Хмільницького району.

Держава гарантує:

- середньомісячне грошове забезпечення від 7 тисяч гривень;

- додатково до грошового забезпечення інші виплати та винагороди;  

- соціальні гарантії та пільги передбачені чинним законодавством;

- повний соціальний пакет, всі види забезпечення, різні види контрактів;

- можливість кар`єрного зросту та здобуття іншої освіти за рахунок держави;

- можливість перерахунку пенсії діючим пенсіонерам, підйомна допомога тим хто укладає контракт після служби по мобілізації.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:

м. Хмільник, вул. Небесної сотні, 22. Хмільницький ОРВК. тел. (04338) 2-26-82, (096) 694 74 62.

___________________________________________________________________________________

МІНІСТЕРСТВО   ОБОРОНИ   УКРАЇНИ

Н А К А З

Військового комісара

Хмільницького об’єднаного  районного  військового  комісаріату

07.04.2016                                       м. Хмільник                                    №79

Про  призов    громадян на
строкову військову службу
у  травні-червні  2016 року

    На підставі Закону України “ Про військовий обов’язок і військову службу” та Указу Президента України від 29.03.2016 №122/2016“Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на військову службу у 2016 році ” та Постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.02 № 352 (із змінами) “Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу ”  у  травні – червні  та   у жовтні - листопаді 2016 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

        З метою організованого проведення чергового призову громадян на строкову військову службу

Н А К А З У Ю:

        1. Всім  громадянам 1998 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадянам, які народилися в 1990-1998 роках, які втратили право на відстрочку від призову, або не були призвані раніше на строкову військову службу з різних обставин, з’явитися на призовну дільницю Хмільницького об’єднаного районного військового комісаріату для призову на строкову військову службу за адресою: місто  Хмільник, вулиця Небесної Сотні, 22  у  визначений  час,  з документами, які зазначені в особистих повістках. Громадянам, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, також прибути в Хмільницький об’єднаний  районний військовий комісаріат 5 травня 2016 року  та   мати при собі документи, які засвідчують особу.

        2. Всім особам призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території Хмільницького району,  негайно повернутися до місць постійного проживання і з’явитися у районний військовий комісаріат за місцем перебування  на військовому  обліку для проходження  призовної  комісії.

        3. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до військового комісаріату, будуть нести відповідальність згідно з чинним законодавством.

        4.Керівники підприємств, установ, організацій, кооперативів та навчально-виховних закладів, незалежно від підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень  та  забезпечити їх своєчасне прибуття на призовну дільницю  військового комісаріату.

        5.Офіцеру відділення комплектування  лейтенанту ФРАНЧУКУ А.В. до 30 квітня 2016 року подати мені на затвердження встановленим порядком:

         документацію призовної дільниці відповідно до вимог методичних рекомендацій  Вінницького обласного військового комісаріату;

         обов’язки  посадових осіб призовної дільниці;

         графік чергування по призовній  дільниці на період проведення призову навесні 2016 року.

       6.Наказ довести до всього особового складу військового комісаріату, керівників підприємств, установ, організацій, навчальних закладів та осіб, які залучаються до проведення призову навесні 2016 року.

7.     Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Військовий  комісар  

Хмільницького об'єднаного районного військового комісаріату

підполковник                                                    А.П.ОХРІМЕНКО

 
 
Хмільницький об`єднаний районний військовий комісаріат запрошує усіх бажаючих до проходження військової служби за контрактом.
Держава гарантує:
- середньомісячне грошове забезпечення від 7 тисяч гривень;
- додатково до грошового забезпечення інші виплати та винагороди;  
- соціальні гарантії та пільги передбачені чинним законодавством;
- повний соціальний пакет, всі види забезпечення, різні види контрактів;
- можливість кар"єрного зросту та здобуття іншої освіти за рахунок держави;
- можливість перерахунку пенсії діючим пенсіонерам, підйомна допомога тим хто укладає контракт після служби по мобілізації.
 
Також проходить відбір офіцерів запасу для проходження військової служби в Хмільницькому об’єднаному районному військовому комісаріаті.
 
За додатковою інформацією звертайтесь за адресою:
м. Хмільник, вул. Небесної Сотні, 22. Хмільницький ОРВК. тел. (04338) 2-26-82.

 

 

 

Хмільницький ОРВК інформує:
про реабілітаційні установи, які здійснюють психологічну реабілітацію
учасників антнтерористичної операції.

з/п

Назва установи

Адреса

Телефон, електронна адреса

1.       

ДП "Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця”

62363, Харківська область, Дергачівський район, с. Березівське

тел.(057)700-33- 16,

факс (057)712-20- 27

2.       

ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”

67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка,

вул. Гагаріна, буд. 1а

тел. (04849) 4-87-10,

4-88-41,

факс (04849) 4-88-41

3.       

ТОВ “Санаторій “Феофанія”

03143, м. Київ,

Голосіївський район, вул. Академіка Лебедева, буд. 27

тел. (044)469-56-71, 526-71-12

4.       

Менський санаторій “Остреч”

15600, Чернігівська обл., Менський р-н,

м. Мена,

урочище Остреч

тел. (04644)2-14-12, факс(04644)2-14-00

За детальною інформацією звертатись до органу соціального захисту населення м. Хмільника та Хмільницького району.

 

УМОВИ ТА ПЕРЕВАГИ 
ПРОХОДЖЕННЯ ВІЙСЬКОВОЇ СЛУЖБИ ЗА КОНТРАКТОМ.

Інтервю військового комісара Хмільницького ОРВ

         Дуже багато розмов сьогодні ходить про покращення соціальних гарантій військовослужбовцям. Неодноразово в ЗМІ ми чули виступи і Міністра оборони України і Прем'єр Міністра і навіть самого Президента з цього приводу. Для того щоб хоть трохи розібратись у цьому питанні ми запросили на інтерв'ю військового комісара Хмільницького об'єднаного районного військового комісаріату підполковника ОХРІМЕНКА Андрія Петровича. Отож Андрію Петровичу:

Чи дійсно підвищено заробітну плату військовослужбовцям?…

Так, дійсно, з січня 2016 року військовослужбовці уже отримали, суттєво збільшену з/п.

 І яку ж грошову винагороду буде отримувати військовослужбовець ?

Назва типової посади

За діючими нормами, ₴

З урахуванням підвищення, ₴

КОМАНДИР БРИГАДИ
полковник

6 501

16 000

КОМАНДИР БАТАЛЬЙОНУ 
підполковник

5 664

13 000

КОМАНДИР РОТИ
капітан

5 096

11 000

КОМАНДИР ВЗВОДУ
лейтенант

3 801

9 500

КОМАНДИР ВІДДІЛЕННЯ
мол. сержант

2 837

8 000

СТРІЛЕЦЬ
солдат

2 341

7 000

Додатково до грошового забезпечення військовослужбовцю будуть виплачувати 4,2 тис.грн. за участь в антитерористичній операції та 7 тис. грн. за участь у бойових діях. Так нехитрими підрахунками можна визначити що наш Герой, який боронить державу на сході країни буде отримувати щонайменше 18,2 тис. грн..

 

 А які ще переваги, крім заробітної плати:

- можливість отримати вищу освіту у Військових ВНЗ за рахунок держави за умови підписання другого контракту;

- розміщення в гуртожитках або в казармах поліпшеного типу;

- можливість отримати вищу освіту у цивільних ВНЗ за рахунок держави із збереженням заробітної плати (на заочній формі навчання);

- харчування за рахунок держави (цілодобово під час чергування та в обід під час сьогодення);

- забезпечення речовим майном та іншими видами;

- можливість навчання на спеціалізованих курсах на території України та за кордоном (курси вивчення англійської мови, підвищення кваліфікації, перепідготовка тощо) за рахунок держави;

- можливість брати участь у миротворчих місіях в яких бере участь Україна;

- можливість брати участь у міжнародних навчаннях та операціях на території України та за кордоном;

- Щорічна оплачувана основна відпустка 30 діб (термін відпустки збільшується залежно від вислуги: від 10 років – 35 діб, від 15 років – 40 діб, від 20 років – 45 діб);

- грошова допомога для оздоровлення у розмірі місячного грошового забезпечення один раз на рік;

- оздоровлення та лікування за рахунок держави;

- отримання компенсації за піднайом житла;

- матеріальна допомога (для вирішення невідкладних питань) у розмірі місячного грошового забезпечення один раз на рік;

- постановка на квартирний облік з можливістю подальшого отримання службового та постійного житла;

- Можливість кар’єрного зросту, як наслідок набуття права на пенсію після 25 років з дня початку служби, особливо стосується молоді, яка матиме можливість вийти на пенсію приблизно в 45 років;

 

 Хто може піти служити у ЗСУ

Умови передбачені  ЗУ «Про військовий обов'язок і військову службу»

Стаття 20. Прийняття на військову службу за контрактом:

 На військову службу за контрактом приймаються громадяни, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають установленим вимогам проходження військової служби:

особи рядового складу, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту, військовозобов’язані, резервісти, які не мають військових звань сержантського, старшинського і офіцерського складу, та жінки з відповідною освітою віком від 18 до 40 років - на військову службу за контрактом осіб рядового складу;

 

  А де саме служитимуть громадяни які виявлять бажання укласти контракт, у яких частинах:

Є можливість служити в любій частині в якій забажають, при наявності письмової згоди (відношення з частини);

А ті хто не визначаться з частиною будуть направлені у навчальні центри (їх є 4), після закінчення яких військовослужбовців розподіляють по військовим частинам. Тут же і відповідь на питання як буде проходити службу людина, яка не служила. Програма підготовки військовозобов’язаних розрахована на 45 діб, спеціалізована підготовка у навчальних центрах із залученням інструкторів та фахівців з країн НАТО. 

 
Cоціальні гарантії учасникам АТО:
1) Отримувати грошове забезпечення в повному обсязі, з урахуванням всіх надбавок та премій, на рівні військовослужбовців контрактної служби (відповідно до посад та військових звань), а не на рівні військовослужбовців строкової служби, як передбачалося раніше;
2) Використовувати весь комплекс гарантій соціального і правового захисту, встановлених законодавством як для військовослужбовців;
3) За всіма громадянами, які призвані під час мобілізації на військову службу, гарантовано зберігаються місце роботи, посада, середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форм власності. Одночасно вони отримують грошове забезпечення як військовослужбовці;
4) Нараховується одноразова грошова допомога, яка буде виплачуватися на день демобілізації;
5) збережено право на підприємницьку діяльність для приватних підприємців, при їх призові на військову службу під час мобілізації. При цьому державна реєстрація підприємницької діяльності фізичних осіб-підприємців не припиняється;
6) збережено розміру пенсій офіцерам запасу, які призвані під час мобілізації. При демобілізації цим офіцерам пенсія буде збільшена з урахуванням нових посад, військових звань та додаткової вислуги років. Якщо ж новий розмір пенсії у офіцерів буде нижчим за розмір, який вони отримували в мирний час, виплата їм пенсії здійснюється у раніше встановленому розмірі.
7) Право на виплату одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) військовослужбовця або втрати працездатності.
Детальніше за посиланням http://www.mil.gov.ua/ministry/aktualno/do-uvagi-vijskovosluzhbovcziv/coczialni-garantii-uchasnikam-ato.html 
 
 
До уваги юнаків та дівчат випускних класів!
 
Запрошуємо Всіх бажаючих, вступити до ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ Збройних Сил України!
Переваги навчання в ВВНЗ:
Повністю безкоштовне навчання
Під час навчання виплачується стипендія відповідно до чинного законодавства.
Безкоштовне забезпечення житлом під час навчання
Для дівчат - можливість проживання (з 1 курсу в гуртожитку 3-4 людини в кімнаті, душ в кімнаті, є кухня). Після закінчення ВНЗ дівчата проходять службу на офіцерських посадах.
Повне забезпечення побутових умов під час навчання (баня, душові кабіни в казармі та гуртожитку).
Під час навчання надається дві відпустки: Зимова (2 тижні) та Літня (1 місяць).
Отримання сучасної престижної спеціальності рівня БАКАЛАВР ,МАГІСТР, яка актуальна в цивільному житті (тобто видається диплом державного зразка за яким ви можете працювати по цивільній професії , в разі не бажання проходити військову службу) 
Отримання диплому європейського рівня.
Повне забезпечення речовим майном (одяг та взуття) за рахунок Держави.
Безкоштовне 3-х разове харчування.
Безкоштовне медичне забезпечення та лікування.
Стовідсоткове забезпечення проходження практики та стажування.
Стовідсоткове працевлаштування після закінчення навчального закладу.
Високий рівень заробітної плати після закінчення ВНЗ (Наприклад грошове забезпечення у лейтенанта від 5250 грн.
Держава зобов’язана забезпечити офіцера після закінчення навчання житлом безкоштовно.
Під час навчання курсанти виконують вправи із стрільби вогнепальної зброї (Пістолет,автомат,гранатомет ,кулемет та ін.) з виїздом на полігон і стрільбище. 
У ВАС є можливість подати документи в ВІЙСЬКОВИЙ вуз та ЦИВІЛЬНИЙ ОДНОЧАСНО.
Всі бажаючі вступити до ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ та отримати більш детальнішу інформацію, повинні звернутись до Хмільницького об’єднаного  районного військового комісаріату за адресою: 
м. Хмільник, вул. Небесної Сотні, 22.
 тел. (04338) 2 26 82
 
Необхідні офіцери запасу для проходження військової служби на вакантних посадах у Хмільницькому об’єднаному районному військовому комісаріаті
Вимоги:
- наявність офіцерського звання;
- придатність за станом здоров`я;
- вік до 50 років;
- відсутність судимості і кримінального минулого
За детальною інформацію звертатись до Хмільницького об’єднаного  районного військового комісаріату за адресою: 
м. Хмільник, вул. Небесної Сотні, 22.
 тел. (04338) 2 26 82
 
ПСИХОЛОГІЧНА РЕАБІЛІТАЦІЯ ДЛЯ УЧАСНИКІВ АТО
Відповідно до листа голови Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції (за державні кошти) в результаті конкурсних торгів, визначено два переможця (реабілітаційні установи), які будуть надавати послуги з психологічної реабілітації учасникам АТО:
- ДП “Клінічний санаторій “Курорт Березівські мінеральні води” ЗАТ “Укрпрофздоровниця” – 62363, Харківська область, Дергачівський район,
 с. Березівське тел.(057)700-33-16, факс (057)712-20-27, 
e-mail:berminvodu@mail.ru. Вебсайт санаторію www.berminvody.com.ua;
- ДП “Південь-Курорт-Сервіс” санаторій “Орізонт”- 67780, Одеська обл., Білгород-Дністровський р-н, смт. Сергіївка, вул. Гагаріна, 1а, тел.(04849)4-87-10, 4-88-41, факс (04849)4-88-41.
За детальною інформацією звертатись до органу соціального захисту населення м. Хмільника та Хмільницького району.
 
Переглядів: 5370