Завдяки 15 Вінницькому обласному конкурсу  Проектів розвитку територіальних громад Куманівецька та Кустовецька територіальні громади уклали договір про міжмуніципальне співробітництво та подали на конкурс  спільний проект «Сортування сміття від краю до краю – запорука чистого району»  загальною вартістю 720 000 грн. 

Детальніше

29 листопада 2018 року, в Хмільницькій районній бібліотеці для дітей пройшли зустріч з батьками дітей з інвалідністю і розважальні заходи для діток з інвалідністю.

Детальніше
Барвінковий шепіт
2018-11-26 08:22:16

23 листопада в районному Будинку культури відбулася презентація книги Миколи Дороша «Барвінковий шепіт», присвяченої гірким сторінкам нашої історії – Голодомору 1932-1933 років. Книга являє собою збірку спогадів очевидців тієї  трагедії, наших земляків, мешканців Хмільницького району, яким довелось пережити всі жахіття голоду.

Детальніше

З нагоди 85-річниці вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, 23 листопада 2018 року в селі Клітенка відбувся траурний захід, у якому взяли участь голова районної ради Зоя Бонсевич, голова районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, Кропивнянський сільський голова Ніна Дмитрук, священник УПЦ КП  о. Володимир Кушнір, історик, краєзнавець, член Національної спілки журналістів Микола Дорош, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації.

Детальніше

Завдяки 15 Вінницькому обласному конкурсу  Проектів розвитку територіальних громад Кривошиївська та Сьомаківська територіальні громади уклали договір про міжмуніципальне співробітництво та подали на конкурс  спільний проект «Встановлення майданчиків для збору твердих побутових відходів  –  спільний крок до чистоти довкілля»  загальною вартістю 629 400 грн. 

Детальніше

22 листопада 2018 року в Жданівській об’єднаній громаді заклали капсулу для майбутніх поколінь - лист у майбутнє для нащадків, який ознаменував офіційний початок масштабного будівництва лікарської амбулаторії у с.Війтівці.

Детальніше