З нагоди 85-річниці вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, 23 листопада 2018 року в селі Клітенка відбувся траурний захід, у якому взяли участь голова районної ради Зоя Бонсевич, голова районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, Кропивнянський сільський голова Ніна Дмитрук, священник УПЦ КП  о. Володимир Кушнір, історик, краєзнавець, член Національної спілки журналістів Микола Дорош, начальники відділів та управлінь районної державної адміністрації.

Детальніше

Завдяки 15 Вінницькому обласному конкурсу  Проектів розвитку територіальних громад Кривошиївська та Сьомаківська територіальні громади уклали договір про міжмуніципальне співробітництво та подали на конкурс  спільний проект «Встановлення майданчиків для збору твердих побутових відходів  –  спільний крок до чистоти довкілля»  загальною вартістю 629 400 грн. 

Детальніше

22 листопада 2018 року в Жданівській об’єднаній громаді заклали капсулу для майбутніх поколінь - лист у майбутнє для нащадків, який ознаменував офіційний початок масштабного будівництва лікарської амбулаторії у с.Війтівці.

Детальніше

22 листопада 2018 року о 10 годині ранку в  малому залі Будинку культури відбулась 30 сесія районної ради 7 скликання.

Детальніше

22 листопада 2018 року о 09:15 відбулось засідання президії, на якому було погоджено порядок денний 30 сесії районної ради та проекти рішень з питань, які заплановані до розгляду.

Детальніше

21 листопада 2018 року у Хмільнику на Майдані Свободи відбувся мітинг та покладання квітів до пам’ятного місця Героїв Небесної Сотні та загиблих учасників АТО.

Детальніше