Вітання з Днем місцевого самоврядування


Шановні працівники органів місцевого самоврядування, колеги, друзі!

Самоврядні органи влади в демократичному суспільстві є важливим інструментом народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальної громади.

Встановлення свята органів місцевого самоврядування засвідчує про важливе значення цієї ланки суспільної влади в житті та становленні нашої держави.
Без розвитку місцевого самоврядування, яке має глибоке історичне коріння і давні традиції, сьогодні не можна вести мову про розвиток правової демократичної держави. 
Тільки така влада є по-справжньому народною.
Це влада самої громади, яка її обирала, і яка в інтересах цієї громади має працювати.
Сьогодні, враховуючи наші реалії, необхідно усвідомити те, що ніхто нам не побудує державу та не забезпечить заможне життя, якщо кожен не зрозуміє своєї історичної місії в цьому.
Становлення місцевого самоврядування – особлива сторінка в історії українського державотворення.
День місцевого самоврядування  - це свято всіх громадян, яким близька ідея громадянського суспільства. Це свято владної структури, яка найбільш наближена до наших громадян, яка формується цією громадою із своїх же людей.
У нас в районі працюють 30 сільських рад, які об’єднують в своїх лавах 384 депутати. До сільських рад обрані люди небайдужі, компетентні, добре обізнані зі станом справ територіальних громад.
Серед них керівники підприємств, фермери, працівники сфери охорони здоров’я, освіти, культури. Хочу подякувати всьому депутатському корпусу сільських рад, який виважено і відповідально ставиться до виконання своїх депутатських повноважень та утвердження місцевого самоврядування в цілому. 
Ми розуміємо, що на рівні територіальної громади сьогодні сконцентровано найбільше проблем, відповідно на них лежить і найбільша відповідальність за виконання.
Без перебільшення скажу, що за кожним прийнятим рішенням сільських рад стоїть велика робота всіх депутатів, посадових осіб органів місцевого самоврядування, виконавчих комітетів рад. Щиро дякую Вам, шановні, за Вашу працю.
Депутатський корпус району представлений 34 депутатами. Це потужний потенціал різнопланових фахівців, керівників, наділених довірою громадян.
 Переважна більшість депутатів проявляє активність та наполегливість при вирішенні нагальних потреб громад.
Діяльність районної ради є відкритою, прозорою та спрямованою, в першу чергу, на вирішення життєвих питань територіальних громад району.
 
Головними посадовими особами територіальних громад є сільські голови. Дякуючи їх невичерпній енергії, досвіду та ентузіазму, вони досить ефективно вирішують проблеми територіальних громад. Ми розуміємо, що люди, в першу чергу, зі своїми проблемами приходять до них, адже сільська рада – це саме та влада, яка є найближчою до свого жителя.
Злагоджена, планомірно виважена діяльність органів місцевого самоврядування в значній мірі залежить від роботи апаратів рад, де особливе місце відводиться секретарям сільських рад, які прикладають чимало зусиль для забезпечення належної роботи представницького органу базового рівня.
Щире слово вдячності Вам, шановні, за Вашу працю.
Особливі слова подяки хочу висловити ветеранам самоврядування, які віддали часточку душі в його становлення та розвиток.
В цей урочистий день хочу звернутись до наших міських колег та щиро привітати з цим чудовим святом членів виконкому, депутатів міської ради, апарат та всіх посадових осіб місцевого самоврядування міської територіальної громади. Побажати всіляких гараздів та подальшої нашої плідної співпраці по розвитку територіальних громад району та міської громади
На завершення дозвольте ще раз від усього серця привітати зі святом депутатів рад всіх рівнів посадових осіб органів місцевого самоврядування та всіх жителів територіальних  громад району, міста.
Упевнена, що ми й надалі у тісній співпраці районної ради, районної державної адміністрації, сільських рад району будемо активно спрямовувати свою діяльність на вирішення першочергових завдань з метою поліпшення рівня життя, подальшого розвитку та вдосконалення місцевого самоврядування, збереження злагоди в суспільстві.
Бажаю всім міцного здоров’я та терпіння, щастя та добра.
Уклін і шана Вам, дорогі хмільничани, за любов до рідного краю, самовіддану щоденну працю.
Нехай цей урочистий день додасть всім Вам сил та впевненості у гарному майбутньому нашої країни, порозуміння, єдності та добра.
 
                        Голова Хмільницької районної ради                           З.Г. Бонсевич 
 
Переглядів: 795