Постійні комісії районної ради 8 скликання

1. Постійна комісія районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Садовий Геннадій Іванович

Голова

ОПЗЖ

2.

Кулик Світлана Миколаївна

Заступник

«Українська стратегія Гройсмана»

3.

Бонсевич Зоя Григорівна

Секретар

ВО «Батьківщина»

4.

Смук Оксана Вікторівна

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

5.

Міклуха Сергій Олегович

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

6.

Болюбаш Євгеній Анатолійович

Член комісії

«Слуга народу»

7.

Гавлович Валентина Василівна

Член комісії

«За майбутнє»

8.

Гаврилюк Наталія Леонідівна

Член комісії

«Європейська солідарність»

9.

Штанько Надія Степанівна

Член комісії

Радикальна партія Ляшка

 

2. Постійна комісія районної ради з питаньдепутатської діяльності, регламенту, інформації та законності

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Дудар Людмила Сергіївна

Голова

«За майбутнє»

2.

Фурман Галина Василівна

Заступник голови

«Українська стратегія Гройсмана»

3.

Івченко Людмила Антонівна

Секретар

«Слуга народу»

4.

Іщук Наталію Леонідівну

Член комісії

ВО «Батьківщина»

5.

Крилова Лілія Анатоліївна

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

 

3. Постійна комісія районної ради з питаньземельних ресурсів та розвитку населених пунктів

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Дудник Олександр Петрович

Голова

ВО «Батьківщина»

2.

Гоцуляк Сергій Васильович

Заступник

«Українська стратегія Гройсмана»

3.

Сташко Василь Михайлович

Секретар

Радикальна партія Ляшка

4.

Буткевич Євгеній Віталійович

Член комісії

«Європейська солідарність»

5.

Чернявський Олександр Віталійович

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

6.

Вознюк – Фелько Андрій Михайлович

Член комісії

«За майбутнє»

7.

Карапетян Ашот Князевич

Член комісії

ОПЗЖ

 

4. Постійна комісія районної ради з питаньохорони здоров’я і соціального захисту населення

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Виноградський Ігор Людвігович

Голова

«Українська стратегія Гройсмана»

2.

Пашков Павло Анатолійович

Заступник

«Європейська солідарність»

3.

Станіславчук Надія Миколаївна

Секретар

«За майбутнє»

4.

Бойко Дмитро Петрович

Член комісії

ВО «Батьківщина»

5.

Климчук Ольга Григорівна

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

 

5. Постійна комісія районної ради з питань  регулювання комунальної власності

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Лановий Ігор Анатолійович

Голова

«Українська стратегія Гройсмана»

2.

П’явка Ігор Петрович

Заступник

«Слуга народу»

3.

Михальова Світлана Василівна

Секретар

ОПЗЖ

4.

Остапенко Сергій Віталійович

Член комісії

ВО «Батьківщина»

5.

Паламарчук Павло Павлович

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

6.

Стецюк Андрій Олексійович

Член комісії

«Європейська солідарність»

7.

 

 

 

 

6. Постійна комісія районної ради з питань  освіти і культури

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Марченко Ніла Олександрівна

Голова

«Європейська солідарність»

2.

Любчик Оксана Володимирівна

Заступник

«Слуга народу»

3.

Шуляк Валерій Панасович

Секретар

«За майбутнє»

4.

Безнощук Наталія Вікторівна

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

5.

Гетьман Світлана Сергіївна

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

6.

Томашук Інна Вікторівна

Член комісії

Радикальна партія Ляшка

7.

Кухар Тетяна Борисівна

Член комісії

ОПЗЖ

 

Переглядів: 546