Вітання з Днем місцевого самоврядування


Шановні друзі! Дорогі колеги!
7 грудня в нашій державі відзначається свято народовладдя  -
День місцевого самоврядування.

Правові та духовні основи місцевого самоврядування беруть свій початок в ідеях Магдебурзького права, Конституції Пилипа Орлика, Європейської хартії місцевого самоврядування, де визначені демократичні принципи народовладдя та розвитку територіальних громад.
Сьогодення органів місцевого самоврядування, як завжди, напружене, переповнене турбот про розвиток територіальних громад, підвищення життєвого рівня їх мешканців, наповнення місцевих бюджетів, належного і ефективного утримання об’єктів соціальної сфери та комунальної власності.
Зрозуміло, що зміни на краще самі по собі не приходять. Це запорука щоденної праці, умілої організації життя громадян, налагодження ділових партнерських стосунків між органами місцевого самоврядування, виконавчої влади та мешканцями сіл.
Ця кропітка робота повинна проводитись посадовими особами місцевого самоврядування, депутатським корпусом із залученням широкого кола громадян.
Сьогодні в державі зроблені потужні кроки в питаннях реформування місцевого самоврядування.
    На мою думку, саме згуртування та співпраця органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та громадян навколо ідеї розбудови громади, району, і, в кінцевому підсумку, країни, є пріоритетом сучасного етапу розвитку нашого суспільства. 
В питаннях розвитку місцевого самоврядування актуальним на сьогодні є виконання положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад».
Об’єднання дасть змогу територіальним громадам сконцентрувати фінансові та матеріальні ресурси, за рахунок яких при підтримці держави можна вирішити ряд проблемних питань життєдіяльності громад.
 
В цей святковий день дозвольте висловити вдячність депутатам сільських, районної ради, працівникам органів місцевого самоврядування, які демонструють велику відповідальність, професіоналізм у виконанні покладених на них обов’язків, чуйність та щедрість душі, представляючи інтереси своїх громад, тим самим забезпечуючи право кожного з нас бути почутим.
Слова великої подяки та шани хочу висловити нашим ветеранам місцевого самоврядування, які вклали часточку своєї душі у його становлення.
Хочу щиро привітати з цим святом і наших колег – депутатів   та виконавчий апарат Хмільницької міської ради, побажати їм всяких гараздів та подальшої нашої плідної співпраці.
Святкові вітання надсилаю сьогодні і депутатському корпусу та працівникам Жданівської сільської ради, які стали першопрохідцями, взявши на себе сміливість та відповідальність, створивши першу у нашому районі об’єднану територіальну громаду. Бажаю Вам, шановні колеги, плідної праці та успіхів у розбудові об’єднаної територіальної громади.
Вітаючи зі святом, щиро бажаю усім, хто працює на благо наших територіальних громад міцного здоров’я, достатку і благополуччя. Вам та Вашим родинам здійснення всіх життєвих планів і сподівань
Нехай всі негаразди обходять стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє нашого рідного краю додають сили і наснаги.
 
З повагою, 
голова Хмільницької районної ради        З.Г.Бонсевич
 
Переглядів: 242