Хмільницьке бюро правової допомоги

        03 квітня  працівниками відділу Хмільницьке бюро правової допомоги Козятинського МЦ Ганною Мариніч та Інною Шереметою в приміщенні Кривошиїнської сільської ради, спільно з представниками Хмільницького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Петром Зеленим та Ліаною Сивак,  Управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації  Оленою Пугач, спеціалістом сектору охорони здоров’я та роботи з учасниками АТО на сході України Хмільницької РДА Аллою Сташко на виконання підпункту 7.2 заходів Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 р. №123 було проведено чергову інформаційну зустріч із учасниками антитерористичної операції та  членами їх сімей.

         Додатково під час заходу було повідомлено про Всеукраїнський просвітницький проект Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!". 
           Крім того, громадянам наголошено, що захистити свої права  можна, звернувшись до Хмільницького бюро правової допомоги, яке працює з понеділка по п'ятницю з 08-00 до 17-00, за адресою: Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Літописна, 11 , тел.  2-07-67 або ж у   Козятинському місцевому центруі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, який працює з понеділка по п'ятницю з 09-00 до 18-00, за адресою: Вінницька обл., м. Козятин, пров. Кондрацького, 1 А тел. (04342) 2-00-17, 2-02-07, гаряча лінія (0800)213103.   
 
 
____________________________________________________
 
                     03 ківтня  працівниками відділу  Хмільницьке бюро правової допомоги  Ганною Мариніч та Інною Шереметою забезпечено роботу мобільного пункту консультування в Кривошиїнській  сільській раді.
   За юридичною допомогою звернулось 3 громадянина, яким було надано 3 консультації. Громадяни звертались з питаннями, щодо безкоштовного зубопротезування для учасників АТО,  розміру земельної ділянки, що виділяється під ведення ОСГ, порядоку отримання земельної ділянки учаснику АТО тощо. По завершенню консультування, усім присутнім було надано  рекламну продукцію з контактами бюро, буклети на тему : «Бюро правової допомоги: Ваш юридичний провідник».
 
 
 
Переглядів: 244