Обговорення перспективного плану розвитку

18 грудня 2018 року відповідно до затвердженого графіка в селі Торчин Хмільницького району відбулося розширене засідання виконкому Сулківської сільської ради. Було підбито підсумки роботи за останні два роки та обговорено перспективний план розвитку територіальної громади до 2021 року.

Участь у заході взяли голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, члени виконкому, депутати сільської ради , жителі громади.             
 
В теперішній час  настала впевненість в тому, що неможливо подолати проблемні питання сільських територій без участі локального суспільства і використання локальних ресурсів, які повинні взяти відповідальність за своє майбутнє у власні руки.
 
Відповідно до затвердженої стратегії на період 2019 - 2021 років сільською радою плануються наступні перспективні заходи:
 
Облаштування спортивного майданчика в селі Сулківка з вуличним спортивними тренажерами та обладнанням для футбольного, волейбольного полів. Саме цей проект допоможе дітям, молоді та всім бажаючим жителям села займатися спортом, фізично розвиватись, зміцнювати здоров’я, загартовувати характер та з користю проводити свій вільний час.
 
Реконструкція  приміщення школи в селі Сулківка під спортивний зал та закупка спорт інвентаря, що дасть змогу дітям і молоді, особливо  зимою і в негоду, ефективно займатися спортом.
 
Капітальний ремонт клубу в с. Сулківка,  що дасть змогу проводити культурно – освітні заходи, збереження та відновлення обрядів, традицій, звичаїв минулих поколінь.
 
Благоустрій сіл та прилеглих територій, забезпечення контейнерами та урнами для збору сміття та організацію його вивезення, що  дасть змогу населені пункти зробити естетично привабливими, екологічно чистими, привести в належний вигляд прибудинкові території та присадибні земельні ділянки.
 
Будівництво мереж вуличного освітлення вул.. Л.Українки, Польова, пров. Л.Українки, Садова  с. Сулківка, вул.. Садова, Шевченка с. Торчин: в ході реалізації цього проекту буде встановлено нову енергоефективну мережу вуличного освітлення. З метою економії коштів на оплату енергоносіїв по сільській раді на даному об’єкті буде встановлено сучасний високоефективний лічильник. Дана система встановлюється на існуючих електроопорах, що дає можливість здійснювати нічне вуличне освітлення.
 
Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Зарічна, Садова с. Сулківка, вул.. Миру, Зелена, Берегова с. Торчин. Якісне дорожнє покриття вирішить проблеми , які виникають в учасників дорожньо – транспортного руху під час пересування вулицями.
 
Тож важливо, щоб до реалізації запланованих заходів долучилися  інвестори, фермери та підприємці, а також жителі територіальної громади, адже все це робиться для забезпечення гідного рівня життя кожного громадянина.       
 
 
 
 
Переглядів: 261