Вітання


Шановні жінки!
Щиро, від усієї душі, вітаю вас з чарівним весняним святом  –
Міжнародним днем прав жінок і миру.

  Немає такої сфери діяльності в нашому суспільстві, до якої б не була причетна жінка. Проявляючи справжній професіоналізм, високу відповідальність та старанність, жінки невтомно працюють в усіх сферах життєдіяльності. Виконуючи безліч професійних обов'язків, невимушено долаючи кар'єрні сходинки, жінки в той же час встигають мати бездоганний вигляд, бути лагідними мамами, вірними дружинами, справжніми хранительками домашнього вогнища.
Ми у змозі своєю жіночністю, чарівністю, ніжністю надихнути чоловіків на конструктивну діяльність, додати їм впевненості у своїх силах, спонукати до нових звершень. Наша невичерпна енергія додає чоловікам нових сил, допомагає стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Світ стає духовнішим, коли щасливо усміхаються жіночі очі. 
Жінка, як і весна, несе світу життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність. Проте, сьогоднішні реалії життя, нерідко змушують нас виявляти не тільки слабкість та ніжність, а й мужність та стійкість. Сьогодні українські жінки стали надійною опорою для батьків, братів, чоловіків та синів, які захищають кордони на сході країни.
Особлива подяка тим жінкам, які сьогодні разом з чоловіками  знаходяться  на передньому краї боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.
Низький уклін матерям і дружинам, які чекають на чоловіків та синів з фронту, глибоке співчуття тим з них, які втратили рідних. Ви - справжні берегині для Героїв і для всієї України.
        Нехай же перші весняні промені принесуть вам і вашим родинам мир, щастя і благополуччя, сімейний затишок і гарний святковий настрій. Нехай доля завжди буде прихильною до вас і ваших рідних.
 
Хай реалізуються усі  творчі задуми та мрії, нехай вагомими будуть професійні досягнення, нехай глибокою буде повага колег!     
 
 Залишайтеся такими ж добрими і ласкавими, сильними і водночас вразливими, такими відважними і такими тендітними. Щастя вам, гарного настрою, оптимізму, вічної молодості й немеркнучої краси та здійснення усіх бажань!
 
Зі святом вас!
 
З повагою 
Голова районної ради                                     Зоя Бонсевич
 
Переглядів: 236