Затверджено графік ЗНО-2020

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

Згідно з графіком, тестування відбудуться у такі дати: математика – 25 червня, українська мова і література – 30 червня, фізика – 2 липня, іспанська, німецька, французька мови – 6 липня, англійська мова – 7 липня, історія України – 9 липня, біологія – 13 липня, географія – 15 липня, хімія – 17 липня.
 
Поріг “склав/не склав” та результати ЗНО визначатимуться:  з математики, фізики – до 16 липня, з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 24 липня,  з географії, хімії – до 28 липня.
 
Відповідно, результати ЗНО буде розміщено на інформаційних сторінках учасників:  з математики, фізики – до 17 липня, з української мови і літератури, історії України, іноземних мов, біології – до 25 липня, з географії, хімії – до 29 липня.
 
Додаткову сесію зовнішнього незалежного оцінювання заплановано на 23 липня – 11 серпня. Результати додаткової сесії буде визначено і оголошено до 14 серпня.
 
Під час тестування учні та інструктори будуть забезпечені захисними масками, а пункти проведення ЗНО – антисептиками.
 
Нагадаємо, цьогоріч перелік уповноважених закладів вищої освіти, до яких за спрощеною процедурою можуть вступати жителі тимчасово окупованих територій Донбасу та АРК Крим (м. Севастополь),розширився  до 91 університету. З них 77 – підпорядковані МОН, а 14 – МОЗ, МВС та Мінкультури.
 
Джерело: https://vinrada.gov.ua
Переглядів: 454