Результати конкурсу дитячого малюнка

26 травня 2020 року відбулося засідання конкурсної ради районного конкурсу дитячого малюнка «Громада моєї мрії!». 

Конкурс проводився з метою виявлення та підтримки творчих художніх здібностей і талантів юних дарувань Хмільницького району, виховання національно-патріотичних почуттів та любові до України, надання можливості дітям висловити думки і власне світобачення через малюнки, проявляючи свою творчість, креативність та оригінальність.
 
У Конкурсі взяли участь учні навчальних закладів Хмільницького району, Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: 
- молодша: від 5 до 9 років - подано 28 робіт;
- середня: від 10 до 13 років - подано 54 роботи;
- старша: від 14 до 17 років -  13 робіт.
 
Загалом подано 95 робіт, малюнки  виконані на різному матеріалі (ватман, картон, полотно) і в різних техніках малювання (масло, акварель, туш, кольорові олівці).  Усі роботи дуже різноманітні, а діти надзвичайно талановиті. У малюнках діти висвітлили різні важливі теми, що стосуються життя громади: патріотизм, родинний затишок, спортивну тематику, людину з обмеженими фізичними можливостями, розвиток інфраструктури. Присутнім членам конкурсної ради було досить складно серед такої кількості цікавих робіт визначити найкращі.
Разом з тим переможцями стали:
 
Молодша категорія:  від 5 до 9 років
 
Бондар Аня 6 років село Томашпіль – 1 місце,
 
Білаш Валерія 9 років село Голодьки – 2 місце,
 
Лебідь Тетяна 9 років село Уланів – 2 місце,
 
Дорош Маргарита 9 років село Воронівці – 3 місце,
 
Німіровська Анна 8 років село Лелітка – 3 місце,
 
 
Шахнюк Олександра 8 років село Сьомаки – 3 місце.
 
 
Середня категорія: від 10 до 13 років
 
Геруцький Іван 13 років село Березна – 1 місце,
 
Грамарчук Софія 12 років село Рибчинці – 2 місце,
 
Лесько Олександра  13 років село Уланів – 2 місце,
 
Соколюк Вікторія 13 років село в. Митник – 3 місце,
 
Алєксєєва Єлісавєта 11 років село Куманівці – 3 місце,
 
Юхимчук Данило  11 років село Лип’ятин – 3 місце.
 
 
Старша категорія:  від 14 до 17 років
 
Степанюк Діана 14  років  село Кропивна – 1 місце,
 
Буга Олена  15 років село Лозова – 2 місце,
 
Гордієвська Яна  16 років, Некрасова Ольга 17 років село Лозова – 3 місце.
 
 
 
Переможці визначені у кожній віковій категорії отримають дипломи першого, другого, третього ступенів та призи.
Роботи конкурсантів експонуються у виставковій залі Хмільницького районного Будинку культури де усі охочі зможуть ознайомитись з ними та долучитись до чарівного світу  дитячої творчості.
 
Вітаємо переможців !!!
 
З усіма роботами учасників можна ознайомитись
за посиланням: https://photos.app.goo.gl/bYvFsi8ngwpMkqFC9
 
 
 
Переглядів: 276