Cтворення Конкурсної комісії

Інформація про створення Конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу "Уланівська дитяча музична школа".

Хмільницька районна рада відповідно до Закону України «Про культуру оголошує створення Конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника комунального закладу «Уланівська дитяча музична школа», що перебуває в комунальній власності територіальних громад Хмільницького району.
Для включення кандидатур до складу конкурсної комісії приймаються пропозиції від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування.
Пропозиції від громадських організацій (по три кандидатури від кожної) приймаються до 14.09.2016  року із супровідним листом, заявою та анкетами на кожного кандидата за відповідною формою (відповідно до Наказу Міністерства Культури України від 31.05.2016 № 380 «Про затвердження Положення про формування складу та організацію роботи конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду керівника державного закладу культури, що належить до сфери управління Міністерства культури України»).
Відповідальна особа: Мельник Володимир Вікторович – керуючий справами виконавчого апарату районної ради, тел. (04338) 2-41-17.
Переглядів: 208