КОНКУРС «10 туристичних перлин Хмільницького краю»

Оголошується конкурс
«10 туристичних перлин Хмільницького краю».
       Хмільницький край – в твоєму імені подих століть та велич, таємничість та легендарність, мужність та ніжність, долі прадідів та майбутнє нащадків. Родючі ґрунти, блакитні тихоплинні річки, чудодійні джерела та могутні ліси завжди приваблювали до себе. 

     З метою популяризації нашого краю, як туристично привабливого регіону, Хмільницька районна державна адміністрація та Хмільницька районна рада оголошує конкурс серед жителів  Хмільницького району, щодо виявлення та освітлення туристично привабливих куточків Хмільницького району.

   Завдання полягає в дослідженні й описі природних та рекреаційно-заповідних об’єктів, що мають екскурсійно-пізнавальний потенціал та висвітлюють унікальність Хмільницького району, пропаганда туризму, розкриття туристичних та екскурсійних можливостей району.

1.На краще висвітлення екскурсійних об’єктів свого села, опис екскурсійного об’єкта, його історія. Робота пишеться від імені екскурсовода. Вимоги :

1)матеріали подаються державною мовою в друкованому вигляді (документ  Microsoft Word, шрифт TimesNewRoman, 14pt, інтервал – 1,5) обсягом  до 10-ти друкованих сторінок;

2)фото розміром 13*18см.

Роботи подаються як у роздрукованому так і на електронному носії.

2. Фото «Краєвиди Хмільниччини» розмір А4 та А3. Робота супроводжується етикеткою розміром 8*5см. (правий нижній кут роботи), яка містить інформацію: назва конкурсу, назва номінації, назва роботи, П.І.автора, місце проживання.

3.  Мультимедійна презентація «Авторський віртуальний екскурсійний маршрут» - робота має бути виконана в програмі Microsoft OfficePowerPointрозміром до30-ти слайдів.

4.Роботи подаються як в роздрукованому та і на електронному носії.

5.Конкурсна комісія оцінюватиме: творчий підхід, оригінальність, змістовність у розкритті теми.

7.Конкурс буде проводитись в період з 01.08.16 року по 03.10.16 року включно.

8.Оголошення результатів конкурсу здійснюється не пізніше 3 місяців з моменту оголошення конкурсу.

9.Результати конкурсу та роботи переможців буде опублікована в районних засобах масової інформації.

10.Переможці конкурсу будуть нагороджені цінними подарунками.

 

Деталі в розділі КОНКУРСИ (натисніть для переходу)

Переглядів: 176