12 травня 2015 року у місті Хмільнику на базі санаторію «Радон» відбулась науково-практична конференція «Добровільне об'єднання територіальних громад: позитивні очікування, виклики, ризики», метою якої було напрацювання спільних рішень щодо впровадження реформ територіальними громадами та місцевими органами державної влади Вінниччини за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації.
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2015.05.12/DSCN5850.JPG)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2015.05.12/DSCN5861.JPG)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2015.05.12/DSCN5855.JPG)
Участь у даному заході прийняли народний депутат України Юрчишин Петро Васильович, голова Вінницької обласної державної адміністрації Коровій Валерій Вікторович, заступник голови Вінницької облдержадміністрації Гижко Андрій Петрович, керівництво і представники територіальних громад Калинівського, Козятинського і Хмільницького районів.
Організаторами конференції виступили Вінницька обласна державна адміністрація, Вінницька обласна рада, Фонд Юрчишиних.
Переглядів: 838