Постійні комісії районної ради 8 скликання

1. Постійна комісія районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Смук Оксана Вікторівна Голова «Українська стратегія Гройсмана»

2.

Кулик Світлана Миколаївна 

Заступник

«Українська стратегія Гройсмана»

3.

Бонсевич Зоя Григорівна

Секретар

ВО «Батьківщина»

4.

Міклуха Сергій Олегович

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

5.

Болюбаш Євгеній Анатолійович

Член комісії

«Слуга народу»

6.

Гавлович Валентина Василівна

Член комісії

«За майбутнє»

7.

Кухар Тетяна Борисівна Член комісії ОПЗЖ

 

2. Постійна комісія районної ради з питаньдепутатської діяльності, регламенту, інформації та законності

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Дудар Людмила Сергіївна

Голова

«За майбутнє»

2.

Івченко Людмила Антонівна

Секретар

«Слуга народу»

3.

Іщук Наталію Леонідівну

Член комісії

ВО «Батьківщина»

 

3. Постійна комісія районної ради з питаньземельних ресурсів та розвитку населених пунктів

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Сташко Василь Михайлович

Секретар

Радикальна партія Ляшка

2.

Буткевич Євгеній Віталійович

Член комісії

«Європейська солідарність»

3.

Чернявський Олександр Віталійович

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

4.

Вознюк – Фелько Андрій Михайлович

Член комісії

«За майбутнє»

5.

Карапетян Ашот Князевич

Член комісії

ОПЗЖ

 

4. Постійна комісія районної ради з питаньохорони здоров’я і соціального захисту населення

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Виноградський Ігор Людвігович

Голова

«Українська стратегія Гройсмана»

2.

Пашков Павло Анатолійович

Заступник

«Європейська солідарність»

3.

Бойко Дмитро Петрович

Член комісії

ВО «Батьківщина»

4.

Климчук Ольга Григорівна

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

 

5. Постійна комісія районної ради з питань  регулювання комунальної власності

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Лановий Ігор Анатолійович

Голова

«Українська стратегія Гройсмана»

2.

П’явка Ігор Петрович

Заступник

«Слуга народу»

3.

Остапенко Сергій Віталійович

Член комісії

ВО «Батьківщина»

4.

Паламарчук Павло Павлович

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

5.

Стецюк Андрій Олексійович

Член комісії

«Європейська солідарність»

 

6. Постійна комісія районної ради з питань  освіти і культури

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Партія, від якої обрано депутата

1.

Марченко Ніла Олександрівна

Голова

«Європейська солідарність»

2.

Любчик Оксана Володимирівна

Заступник

«Слуга народу»

3.

Шуляк Валерій Панасович

Секретар

«За майбутнє»

4.

Безнощук Наталія Вікторівна

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

5.

Гетьман Світлана Сергіївна

Член комісії

«Українська стратегія Гройсмана»

6.

Томашук Інна Вікторівна

Член комісії

Радикальна партія Ляшка

 

Переглядів: 2849