12-16 вересня 2016 голова Хмільницької районної ради Бонсевич Зоя Григорівна взяла участь у всеукраїнській нараді-семінарі для представників органів місцевого самоврядування, що організовується Українською асоціацією районних та обласних рад у смт. Затока. Основною темою заходу були питання щодо впровадження децентралізації.
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2016.09.14/IMG_8497.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2016.09.14/IMG_8508.jpg)
Нарада-семінар проводилась у формі теоретичних занять та практикумів. Відповідно до програми, учасникам розповідали про оновлену нормативно-правову базу та як її застосовувати, вчили налаштуванню комунікацій, написанню інфраструктурних проектів, налагодженню співпраці з міжнародними організаціями, програмами технічної допомоги та інше.
До проведення навчань залучались міжнародні проекти технічної допомоги, провідні експерти у галузі децентралізації та посадовці центральних органів влади.
Учасники мали змогу поспілкуватися зі спікерами заходу та обмінятися досвідом зі своїми колегами.
Переглядів: 785