Визволення Хмільника та Хмільницького району
17 березня 2017 року, у переддень 73-ї річниці визволення Хмільника та Хмільницького району від нацистських окупантів, відбувся пам'ятний захід та покладання квітів до обеліску воїнам-визволителям 71-ї та 276-ї Стрілкових дивізій.
В урочистому заході прийняли участь голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, військові, ветерани, молодь, представники райдержадміністрації, міської ради, громадських організацій і політичних партій.
У ході урочистостей присутні вшанували пам»ять загиблих визволителів Хмільниччини та усіх, хто загинув у Другій світовій війні хвилиною мовчання.
На завершення заходу було покладено квіти до обеліску воїнам-визволителям 71-ї та 276-ї Стрілкових дивізій.
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.03.17/20170317_110745.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.03.17/20170317_110908.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.03.17/20170317_112404.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.03.17/20170317_112425.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.03.17/20170317_112620.jpg)
Переглядів: 1041
![надрукувати](/themes/default/img/print.png)