День пам’яті та примирення
9 травня 2017 року в м.Хмільник відбулися урочисті заходи по відзначенню Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
В святкових заходах взяли участь: депутат Верховної ради України Юрчишин П.В., голова районної ради Бонсевич З.Г., голова райдержадміністрації Буткевич Є.В., ветерани Другої світової війни, війни в Афганістані, учасники АТО, колективи установ та організацій, шкільна молодь, жителі міста та району.
В рамках святкування учасники вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні та воїнів-визволителів Хмільницького краю, поклавши до підніжжя кожного пам’ятника та пам’ятного знаку квіти.
Продовженням заходів стала пам’ятна хода учасників святкування, яка завершилася біля Меморіалу воїнам-хмільничанам, загиблим у Другій світовій війні.
Біля зазначеного Меморіалу відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до Вічного вогню.
На мітингу звучали патріотичні, воєнні, народні пісні у виконанні народного аматорського хору ветеранів та аматорських колективів Хмільниччини.
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2296.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2307.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2311.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2321.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2345.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2355.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2399.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2441.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2450.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2464.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2486.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2493.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2501.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2504.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2505.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2528.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2537.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2544.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2558.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2017.05.09/DSCN2562.jpg)
Переглядів: 847
![надрукувати](/themes/default/img/print.png)