Спільними кроками до чистого довкілля

Завдяки 15 Вінницькому обласному конкурсу  Проектів розвитку територіальних громад Кривошиївська та Сьомаківська територіальні громади уклали договір про міжмуніципальне співробітництво та подали на конкурс  спільний проект «Встановлення майданчиків для збору твердих побутових відходів  –  спільний крок до чистоти довкілля»  загальною вартістю 629 400 грн. 

Наразі проект активно реалізовується,  частково закуплені контейнери для збору твердих побутових відходів, ведуться роботи по встановленню майданчиків для розміщення контейнерів у зручних для жителів громад місцях.
 
В рамках реалізації проекту завідуюча відділом ресурсний центр розвитку територіальних громад Хмільницької районної ради Тетяна Войціцька провела в школах громад ознаймчо -  пізнавальні заходи для дітей  про важливість сортування  твердих побутових відходів. Адже згідно з поправкою до Закону України « Про відходи»з 1 січня 2018 року кожен українець повинен сортувати своє сміття. Важливість роздільного збору сировини є беззаперечною не лише для екології, а й для економіки країни.  Повторна переробка матеріалів економить ресурси та зменшує  кількість токсичних відходів на звалищах.
 
 
 
 
Переглядів: 741