Загальні збори громадян в селі Мар’янівка
11 березня 2019 року в селі Мар’янівка відбулися загальні збори громадян.
Участь у зустрічі взяли голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, представники управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації, Хмільницького об’єднаного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області, жителі громади.
На початку зустрічі присутніми було переглянуто фільм «Вінниччина 2018: є що сказати».
Мар’янівський сільський голова Аделя Благовісна розповіла про проведену роботу у 2018 році та плани на 2019 рік.
Представник управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації розповіла про новий механізм монетизації субсидій громадянам: вже з 12 березня субсидіанти отримають "живі" гроші для оплати житлово-комунальних послуг. Пенсіонери - разом із пенсією, а інші громадяни на рахунки в Ощадбанку.
Представник Хмільницького об’єднаного управління пенсійного Фонду України Вінницької області проінформувала про зміни в перерахунку пенсій.
Так, починаючи з 2019 року призначення пенсії за віком проводиться із застосуванням середньої зарплати за останні три роки, тобто за 2016, 2017 та 2018 роки, та вартості одного року стажу – 1%
З березня 2019 року відбувається автоматична індексація пенсій для осіб, яким призначена пенсія на загальних умовах. Індексація відбуватиметься за новою формулою: з урахуванням інфляції та зростання середньої заробітної плати (це друге після жовтня 2017 року осучаснення пенсій).
Голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич і голова районної ради Зоя Бонсевич звернулися до присутніх і розповіли про соціально-економічний розвиток Хмільницького району, досягнуті успіхи та плани на 2019 рік.
Сільським головою було підбито підсумки зустрічі.
![Фото без опису](http://rda-hm.gov.ua/upload/images/IMG-031eeed11f65d0ba949059e5d7198866-V(1).jpg)
![Фото без опису](http://rda-hm.gov.ua/upload/images/IMG-65a56505abf5f30b3c9d63c48c574570-V.jpg)
![Фото без опису](http://rda-hm.gov.ua/upload/images/IMG-c1f7737227575cdcfb6f1a98b1ffacdc-V(1).jpg)
Переглядів: 808
![надрукувати](/themes/default/img/print.png)