Загальні збори громадян. Колибабинці, Сьомаки.

 21 березня 2019 року відбулися загальні збори громадян в Колибабинцях і в Сьомаках. Участь у зустрічах з людьми взяли голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, представники управлння соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації, Хмільницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

На початку зустрічі присутніми було переглянуто фільм «Вінниччина 2018: є що сказати».
 
Кривошиївський сільський голова Юрій Шевченко та Сьомаківський  сільський голова Оксана Тишкевич проінформували присутніх  про зроблену роботу у 2018 році та плани на 2019 рік.
 
Учасників зустрічі було проінформовано про монетизацію субсидій у 2019 році. Вже зараз ті, кому призначено субсидію з жовтня місяця 2018 року, отримують готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку. Субсидія не пенсіонерам буде перерахована грошовим переказом через  Ощадбанк на відповідні рахунки, а пенсіонери вже отримують ці кошти  одночасно з пенсією.
 
Щодо змін в перерахунку пенсій було сказано, що  індексація відбувається за новою формулою: з урахуванням інфляції та зростання середньої заробітної плати (це друге після жовтня 2017 року осучаснення пенсій).
 
Голова райдержадміністрації Євгеній Буткевич і голова районної ради Зоя Бонсевич проінформували учасників зустрічі про соціально-економічний розвиток Хмільницького району. 
 
Сільськими головами було підбито підсумки зустрічі.
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 1503