Загальні збори громадян с.Порик

26 березня 2019 року в сільському Будинку культури с.Порик відбулися загальні збори громадян. Участь у зборах взяли  заступник голови Хмільницької районної ради Анатолій Войцещук, перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, представники управлння соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації, Хмільницького об'єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

На початку зустрічі присутніми було переглянуто фільм «Вінниччина 2018: є що сказати».
Порицький сільський голова Олександр Криницький проінформував присутніх  про зроблену роботу у 2018 році та плани на 2019 рік.
 
Учасників зустрічі було проінформовано про монетизацію субсидій у 2019 році. Так,  вже з 12 березня 2019 року всі, кому призначено субсидію з жовтня місяця 2018 року, отримують готівку для оплати комунальних платіжок за лютий 2019 року. Відповідно, у квітні прийдуть кошти для розрахунку за спожиті у березні послуги, у травні – за квітневу комуналку. Субсидія не пенсіонерам буде перерахована грошовим переказом через  Ощадбанк на відповідні рахунки, а пенсіонери вже отримують ці кошти  одночасно з пенсією.
 
Щодо змін в перерахунку пенсій було сказано, що  індексація відбувається за новою формулою: з урахуванням інфляції та зростання середньої заробітної плати (це друге після жовтня 2017 року осучаснення пенсій).
 
Перший заступник голови райдержадміністрації Павло Горбатюк і заступник голови районної ради Анатолій Войцещук звернулися до присутніх і розповіли про соціально-економічний розвиток Хмільницького району, досягнуті успіхи та плани на 2019 рік.
 
Сільським головою було підбито підсумки зустрічі.
 
 
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 856