COVID-19. Вінницька область

16 квітня 2020 року, під час традиційного онлайн брифінгу голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського, оприлюднено актуальні відомості щодо випадків захворювання на Вінниччині.

Так, керівник регіону зазначив, що в області, з початку спостережень, зареєстровано 464 підозри на коронавірусну інфекцію, 279 випадків – це підтверджений коронавірус, в тому числі у вісімнадцяти дітей (м. Вінниця – 9 дітей, м. Гайсин – 4 дитини, Літинський, Чернівецький, Вінницький, Томашпільський та Тростянецький райони – по одній дитині).
 
За його словами, лабораторно підтверджені випадки вже зареєстровані у 24 адміністративних одиницях області (м. Вінниця – 119 осіб, Калинівський район – 56, Тростянецький та Вінницький райони по 15 осіб, Гайсинський район – 11 осіб, Погребищенський район – 9, Козятинський район – 7, Барський – 6 осіб, Немирівський, Жмеринський та Ямпільський райони по 5 випадків, Літинський та Хмільницький райони – по 4, Томашпільський та Липовецький по 3, Крижопільський, Могилів-Подільський і Мурованокуриловецький – по 2 випадки, м. Ладижин, Тиврівський, Тульчинський, Оратівський, Чернівецький та Іллінецький райони – по одному випадку).
 
http://www.vin.gov.ua
Переглядів: 637