День Скорботи і вшанування пам’яті


Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину.
 
Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні.  Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.
 
Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.
 
Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.
Тож, дорогі земляки, згадаймо усіх, хто поліг у боях із безжалісним ворогом, став жертвою каральних операцій, був закатований у концентраційних таборах.
Схилімо голови перед мільйонами невинних жертв, яких забрала та забирає нині жорстока війна.
Вклонімося  героям-визволителям, які врятували нашу країну і весь світ від нацизму.
Висловлюємо вдячність ветеранам за те, що подарували нам, нащадкам, можливість жити вільно.
Вічна пам'ять загиблим.  Честь і слава живим героям!
 
Переглядів: 578