Вічна та світла пам‘ять воїну
6 серпня 2020 року в селі Качанівка відбулося поховання загиблого 5 серпня внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у м. Гайсин учасника бойових дій з агресором на сході України Богдана Поліщука. Вшанували пам’ять військовослужбовця і провели в останній шлях рідні, близькі померлого, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької райдержадміністрації Максим Мазурик, голова Війтівецької ОТГ Станіслава Ядвіжина, жителі громади.
![Фото без опису](http://rda-hm.gov.ua/upload/images/%D0%BA%D0%B5%D1%80%D1%96%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%82%D0%B2%D0%BE%20%D1%80%D0%B4%D0%B0/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/0-02-05-1760b9ee6696d9484ab9ff71efef6c6585c5c48170795a8b3c5d661ba60ab9b7_fbcf9aff.jpg)
![надрукувати](/themes/default/img/print.png)