![Фото без опису](/upload/images/baners/%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%8C-%D0%BF%D0%B0%D0%BC%D1%8F%D1%82%D1%96-%D0%B7%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D0%B1%D0%BB%D0%B8%D1%85-%D0%B3%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%97%D0%B2.png)
29 серпня в Україні з метою належного вшанування пам'яті загиблих учасників Антитерористичної операції в Україні, українських військовослужбовців та учасників добровольчих батальйонів, утвердження високої патріотичної культури в суспільстві, виховання в молоді поваги до полеглих за Незалежність Батьківщини встановлено
День пам’яті.
29 серпня 2014 року – одна з найтрагічніших дат війни на сході України, яка назавжди викарбувалася у пам’яті та новітній історії. І через шість років у цей день так само болить. Саме 29 серпня почався відхід українських військ з Іловайська через підступний «коридор» росіян та їхніх найманців. Тоді ж країна дізналася, що українські військові потрапили у "котел".
Збройні сили РФ впритул розстріляли колону українських військових разом із трьома своїми полоненими десантниками. Іловайський котел забрав життя 366 українських воїнів, 429 - отримали поранення різного ступеню тяжкості, 128 потрапили в полон, 158 вважаються зниклими безвісти.
Серед загиблих – і славні сини Подільського краю, безсмертний подвиг яких золотими літерами вписаний у літопис української бойової слави, у літопис людської мужності і відваги.
Ми з сумом і скорботою згадуємо про ті події. Вкотре висловлюємо співчуття рідним загиблих Героїв в Іловайському котлі! Ми не забули про їх подвиг! Світла та вічна пам’ять Героям!
Переглядів: 557