Врятувати від забуття

Інформуємо про проведення щорічного 14-го Всеукраїнського конкурсу мультимедійних проектів «Врятувати від забуття» (анімаційних робіт молодих істориків), метою якого є підвищення інтересу молоді до української історії, збереження та відновлення національної пам’яті, подолання історичних міфів.

Організатором Всеукраїнського конкурсу виступає Міжнародний благодійний фонд національної пам’яті України у співпраці із центральними та місцевими органами влади. Також в організації заходу беруть участь представники Інституту Історії України НАН України, Спілки письменників України.
 
Принагідно інформуємо про умови конкурсу:
 
У конкурсі можуть брати участь учні старших класів, студенти, молоді вчителі, молодіжні громадські організації та творчі спілки. На конкурс можуть подаватися як індивідуальні так і групові проекти.
Участь у конкурсі здійснюється на добровільних засадах.
Конкурсні роботи та анкету учасника (учасників) слід надсилати на адресу vriatuvaty-vid-zabuttia@ukr.net до 1 грудня 2020 р. Протягом грудня 2020 року – січня 2021 року журі з числа професійних учителів, режисерів, громадських діячів опрацьовує конкурсні роботи та визначає переможців. Відзначення переможців відбуватиметься наприкінці січня 2021 року.
До участі у конкурсі приймаються мультимедійні проекти – аматорські документальні та ігрові фільми й відеоролики у форматі «.avi».
Тривалість фільму не має перевищувати 8 хвилин.
На початку відеороботи має бути чітко вказано назву матеріалу та його авторів.
Авторський текст виконується українською мовою.
До роботи слід долучити окремим файлом у форматі .dос анкету.
Подані на Конкурс матеріали не рецензуються і не повертаються.
При використанні у мультимедійних проектах кадрів з фільмів, репортажів та інших відеоматеріалів, які не були зняті авторами проекту, необхідно зазначити автора відеоматеріалу.
Питання і уточнення щодо умов конкурсу надсилати за адресою: vriatuvaty- vid-zabuttia@ukr.net
 
Анкета учасника конкурсу мультимедійних проектів
«Боротьба за Українську державність:сімейні історії українців»
 
Якщо роботу виконувала не одна людина (крім керівників), то анкети заповнюють усі автори, але надсилаються анкети одним файлом.
 
1. Назва роботи.
2. Прізвище, ім’я та по-батькові автора.
3. Місце навчання (назва навчального закладу і клас, група тощо).
4. Адреса місця навчання (з поштовим індексом).
5. Контактні телефони та адреси учасників проекту.
Переглядів: 461