Засідання постійних комісій

15 січня 2021 року об 11:00 відбулось засідання постійних комісій Хмільницької районної ради. Участь у роботі комісії взяли голова районної ради Юрій Слабчук, заступник голови районної ради Василь Карпінець, заступник голови Хмільницької РДА Юрій  Шевченко.  На засіданнях були опрацьовані  питання, що вносяться на розгляд 4 сесії районної ради.

 

         На засіданні комісії з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку були розглянуті питання:

 1. Про визнання такими, що втратили чинність,  рішень, якими затверджено галузеві районні програми.

2. Про районну програму фінансової підтримки працівниківгалузей бюджетної сфери Хмільницького району на перехідний період.

3. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 8 скликання від 24.12.20202 року № 46 «Про районний бюджет Хмільницького району на 2021 рік».

4. Про затвердження фінансового плану КП «Козятинська центральна районна лікаря».

5. Про програму забезпечення виконання Хмільницькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих їй районною радою на 2021 рік.

         На засіданні комісіїрайонної ради з питань  регулювання комунальної власностібули розглянуті питання:

1.Про скасування рішення  та вихід з складу засновників юридичної особи комунальної організації «Редакція районного радіомовлення «Промінь».

2. Про скасування рішення 40 сесії Козятинської районної ради 7 скликання від 18 листопада 2020 року № 15-40-07 «Про передачу цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради».

3. Про передачу об’єкта комунальної власності та прав засновника юридичної особи КП «Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради» Козятинській міській раді.

4. Про внесення змін до рішення Козятинської районної ради та передачу об’єкта спільної комунальної власності та прав засновника юридичної особи КЗ «Козятинська районна централізована бібліотека».

5. Про скасування рішення районної ради та передачу об’єкта спільної комунальної власності та прав засновника юридичної особи КЗ «Козятинський районний трудовий архів».

6. Про скасування рішення районної ради та передачу об’єкта спільної комунальної власності та прав засновника юридичної особи районного КП «Проектно-виробничий архітектурно-планувальний центр».

7. Про передачу об’єкта комунальної власності комунальної установи «Дитячо-юнацька спортивна школа «Колос» за адресою: с. Козятин, вул. Миру, 84 зі спільної комунальної власності територіальних громад Хмільницького району до комунальної власності Глуховецької селищної ради.

8.  Про внесення змін до рішення 2 сесії районної ради 8 скликання від 15.12.20202 року № 19 «Про передачу зі спільної комунальної власності територіальних громад Хмільницького району юридичних осіб і цілісних майнових комплексів закладів освіти та рухомого майна до комунальної власності Війтівецької сільської територіальної громади.

    

Переглядів: 551