Пам’ятне віче "Герої не вмирають"
Сьогодні, 20 лютого, в Хмільнику біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбулося загальноміське пам’ятне віче «Герої не вмирають!». Участь у скорботному заході взяли заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець, голова Хмільницької РДА Богдан Кузнец, заступник міського голови Сергій Редчик, представники районної ради, громадських організацій, учасники АТО/ООС, волонтери, місцеві засоби масової інформації.
На початку заходу настоятель храму святих Петра і Павла Української православної церкви Київського патріархату протоієрей Іван Пукас здійснив поминальну літургію за загиблими Героями Небесної Сотні, загиблими в зоні проведення антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил на сході України.
![Фото без опису](/upload/images/2021.01/152915228_143329017637248_5484164588700868140_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021.01/152851965_143329047637245_1784474486829057709_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021.01/152953632_143329080970575_6862915651443281993_n.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/2021.01/151694670_143329324303884_1401721149146306120_n.jpg)
![надрукувати](/themes/default/img/print.png)