З Днем Державного Прапора і Днем Незалежності

Шановні земляки!
Від депутатського корпусу Хмільницької районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з 30-ю річницею Незалежності України та Днем Державного Прапора України!

     Український народ протягом усієї своєї історії боровся за незалежність. 30 років тому ми обрали для себе єдиний шлях – шлях свободи та гідності. Під синьо-жовтим стягом ми будуємо власний дім, про який мріяло не одне покоління українців. Разом перемагаємо, інколи помиляємось, проте долаємо усі труднощі та до кінця стоїмо за своє.

     І сьогодні ми як ніколи тверді у своїх переконаннях: наш вибір — єдина держава для вільних людей. Для тих, хто і нині зі зброєю в руках захищає наші кордони та ціною власного життя відстоює нашу незалежність. Хто щодня вирушає на роботу заради добробуту своїх родин та всієї країни. Для молоді та маленьких громадян, чиї світлі мрії вже формують майбутнє України.

     Пам’ятаймо, незалежність починається з нас, а сила країни — у кожному!

     Тому в цей святковий день від усією душі бажаю всім доброго здоров’я, миру, злагоди і достатку. Нехай серця наповняться гордістю за нашу Державу, прагненням до єдностіта порозуміння,а наша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

     Слава соборній незалежній Україні!

 

    З повагою, голова районної ради                                         Юрій СЛАБЧУК

Переглядів: 322