28 сесія 7 скликання

 05 липня 2018 року о 10 годині ранку в  малому залі Будинку культури відбулась 28 сесія районної ради 7 скликання.

На розгляд сесії пропонується були винесені наступні питання:

1. Про хід виконання районної Комплексної програми охорони здоров’я «Майбутнє Хмільниччини – в збереженні здоров’я громадян на 2017-2020 роки».

2. Про внесення змін до районної програми «Підтримки сім’ї, дітей та молоді району на 2017-2019 роки».

3. Про  Порядок  передачі  в  оренду  майна,  що  є  об’єктом  права спільної власності територіальних громад Хмільницького району.

4. Про затвердження структури КУ  «Хмільницька центральна районна лікарня».

5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Березнянської, Лозівської, Петриківської  та Широкогребельської сільських рад.

6. Про розпорядження голови районної ради.

7. Про  розпорядження голови райдержадміністрації.

8. Про   затвердження договорів.

9. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання  від 21.12.2017 року № 341 „Про районний бюджет на 2018 рік”.

10. Про внесення змін до списку присяжних.

На сесію запрошувались  депутати обласної ради від району, заступники голови та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, заступник керівника Калинівської місцевої прокуратури, начальник Хмільницького відділення поліції, військовий комісар Хмільницького ОРВК, старший оперуповноважений Козятинського міжрайвідділу УСБУ, керівники комунальних установ та закладів, сільські голови, засоби масової інформації.

Переглядів: 706