Пленарне засідання 27 сесії

17 липня 2014 року о 10 годині  в малому залі районного Будинку культури відбулось пленарне засідання 27 сесії районної ради 6 скликання, на якому було розглянуто 11 питань.

На сесію були запрошені депутати обласної ради від району, голова Хмільницької районної державної адміністрації, заступник голови та  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міжрайпрокурор, начальник Хмільницького МВ УМВС України у Вінницькій області, голова суду, сільські голови,  засоби масової інформації.
 
На сесії були розлянуті наступні питання:
1. Про звіт головного лікаря КУ «Хмільницький РМЦ ПМСД» про стан забезпечення ефективного медичного обслуговування населення району.
2. Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, економічного розвитку, роботи промисловості та транспорту.
3. Про затвердження звіту по виконанню районного бюджету за 1 квартал 2014 року.
4. Про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання  від 31.01.2014 року „Про районний бюджет на 2014 рік”
5. Про затвердження трансфертних угод.
6. Про  розпорядження голови райдержадміністрації.
7. Про програму забезпечення виплат одноразової допомоги вдовам громадян, померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи у Хмільницькому районі на 2014 рік
8. Про списання приміщень
9. Про розпорядження голови районної ради
10.  Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Маркушівської, Великоострожоцької, Лознянської та Кустовецької сільських рад
11.  Про присвоєння звання «Почесний громадянин Хмільницького району»
 
 
 
 
За пропозицією районної організації ВО «Свобода» на 27 сесії районної ради прийнято за основу «Звернення до Верховної Ради України з вимогою вжити заходів для дострокового припинення повноважень парламенту VІІ скликання» (Текст звернення додається).
 

ЗВЕРНЕННЯ
до Верховної Ради України з вимогою вжити заходів для дострокового припинення повноважень парламенту VII скликання

Достроковими виборами президента український народ розпочав процес оновлення влади. Наступним кроком має стати проведення дострокових виборів Верховної Ради. Україна має обрати новий парламент, здатний ухвалити закони, які демонтують існуючу олігархічно-корупційну систему влади, дозволять громадянам реально контролювати владу і стати справжніми господарями в своїй державі.

Проведення дострокових виборів парламенту підтримує абсолютна більшість українців. Це вимога Революції гідності і вона має бути виконана.

В умовах протистояння російській агресії перевибори Верховної Ради є ключовим завданням для очищення влади від агентів Москви і олігархів, зміцнення національної безпеки та створення сильної проукраїнської депутатської більшості в новому парламенті.

Перевибори дозволять очистити парламент від посібників Путіна, депутатів з фракцій партії регіонів та партії комуністів, що послідовно саботують прийняття законів, які спрямовані на протидію російській агресії та цим фактично підтримують терористів.

Нинішній склад Верховної Ради є найбільшою загрозою для реваншу корупційно-олігархічного режиму, зради національних інтересів та капітуляції перед вимогами російського агресора.

В чинному скликанні парламенту більшість депутатських мандатів належить колишнім однопартійцям і попутчикам Януковича, в той час, коли фракції політичних сил, що разом з народом здійснили Революцію гідності, налічують всього лише 165 народних депутатів і самостійно не можуть ухвалити жодного рішення.

Колишні попутчики Януковича послідовно ігнорують ухвалення принципових, з точки зору вимог Революції гідності, законів, зокрема про люстрацію, про відновлення довіри до судової системи, про відкриття державного реєстру прав власності на нерухоме майно, про заборону комуністичної ідеології, про скасування недоторканності народних депутатів, Президента та суддів, про запровадження відповідальності народного депутата за порушення принципу особистого голосування тощо.

Вже третій місяць колишня депутатська більшість Януковича не дає згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народних депутатів, які організували ухвалення диктаторських законів 16 січня цього року, а також депутатів, які зрадили Україну і стали посібниками російського агресора.

Така бездіяльність та саботаж в парламенті є злочинними, тому їй має бути покладено кінець.

Тому, ми звертаємося до Верховної Ради України з вимогою вжити заходів для дострокового припинення повноважень парламенту VII скликання, відповідно до статті 90 Конституції України.

Також ми вимагаємо від Верховної Ради України прийняти закон про вибори парламенту за новою виборчою системою — пропорційною системою з відкритими списками. Це дозволить суттєво посилити вплив громадян на формування персонального складу нового парламенту та мінімізувати корупційні та адміністративні загрози існуючої змішаної виборчої системи.

Вгору

Переглядів: 3803