Візит заступника голови Вінницької ОДА
24 вересня 2013 р. Хмільницький район відвідала заступник голови Вінницької облдержадміністрації Любов Спірідонова.
"Моєю метою сьогодні",- зазначила Любов Спірідонова,- "є інспектування новостворених дошкільних закладів області та аналіз перших результатів забезпечення доступу кожної дитини до дошкільної освіти в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо розширення мережі ДНЗ".
Заступника голови облдержадміністрації в робочій поїздці супроводжували голова Хмільницької райдержадміністрації Олег Томашук, голова Хмільницької районної ради Василь Чмелюк, сільські голови, заступник департаменту освіти і науки облдержадміністрації Андрій Лисак, представники відділу освіти Хмільницької райдержадміністрації, соціальних служб району та інвестори.
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2013%2C09%2C24/492.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2013%2C09%2C24/505.jpg)
![Фото без опису](/upload/images/%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D1%96%D1%97/2013%2C09%2C24/525.jpg)
![надрукувати](/themes/default/img/print.png)