Конкурс на заміщення вакантних посад

Хмільницька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад директорів комунальних закладів районної ради: Хмільницької районної бібліотеки для дорослих, Хмільницької районної бібліотеки для дітей, Музею Героя Радянського Союзу та Національного героя Франції Василя  Порика.    

 Кваліфікаційні вимоги: 
- освіта вища, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Інші вимоги:
-  знання чинного законодавства в галузі культури, охорони праці, основ трудового законодавства; 
Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:
- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
- має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури. 
 Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:
- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
- копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
- два рекомендаційні листи довільної форми;
- мотиваційний лист довільної форми;
- програми розвитку закладу культури на 1 та 5 років.
      Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.
      Зазначені документи надсилаються на поштову (м.Хмільник, вул. Столярчука,1) та електронну (rayrada_hm@ukr.net) адреси з 26.05.2017р. по 23.06.2017р. включно.
      Початок формування конкурсних комісій – 05 червня 2017 р.       
 Для формування персонального складу конкурсних комісій необхідно подати з 05.06.2017р. по три кандидатури:
- від трудового колективу;
-від громадських організацій у сфері культури відповідного функціонального спрямування;
- від органу управління.
      Членом конкурсної комісії не може бути особа, яка:
- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
-має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
- є близькою особою або членом сім’ї учасника конкурсу чи органу управління;
- є членом трудового колективу закладу культури, на посаду керівника якого проводиться конкурс.
Пропозиції щодо участі представників громадських організацій у конкурсній комісії подавати разом з відповідними документами, що підтверджують повноваження представників громадських організацій на їхнє членство у конкурсній комісії. 
      Пропозиції щодо формування складу конкурсних комісій подаються з 05.06.2017р. по 16.06.2017р.  за адресою: вул.Столярчука, 1, 2-й поверх, районна  рада. 
      Дата проведення І засідання комісії з конкурсного відбору – 04 липня 2017 року, вул. Столярчука, 1, м. Хмільник.
Телефон для довідок 2-41-17.
Контактна особа - Мельник Володимир Вікторович.
 
 
 
 
 
 
Переглядів: 649