Оголошення результатів конкурсного добору

Оголошення результатів першого та другого засідань конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду  керівника  КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих».

06 липня 2017 р. відбулось перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади керівника  КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих».
На засіданні комісії було обрано голову комісії – заступника голови районної ради Войцещука Анатолія Івановича та розглянуто документи кандидів на посаду – Попової Зої Миколаївни, Кримець Тамари Василівни, Дроненко Людмили Євгеніївни.
Згідно з рішенням комісії вирішено  подані документи такими, що відповідають кваліфікаційним вимогам, та допустити учасників до співбесіди на другому засіданні конкурсної комісії.
 
ЗАВАНТАЖИТИ ПРОТОКОЛ першого засідання конкурсної 
 
Відеозапис першого засідання конкурсної комісії:
 
 
 
 
Цього ж дня відбулось друге засідання конкурсної комісії  на заміщення вакантної посади керівника  КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих», на якому під час співбесіди з учасниками конкурсу було заслухано презентації проектів програм розвитку КЗ «Хмільницька районна бібліотека для дорослих».
Одноголосним рішенням конкурсної комісії переможцем конкурсу визначено Попову З.М..
 
ЗАВАНТАЖИТИ ПРОТОКОЛ другого засідання конкурсної
 
Відеозапис другого засідання конкурсної комісії:
 
 
 
Переглядів: 771