Хмільницький обєднаний районний військовий комісаріат

Хмільницький обєднаний районний військовий комісаріат запрошує на контрактну службу:
Відповідно до встановленого порядку, на військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли медичну комісію, професійно-психологічний відбір та відповідають встановленим вимогам проходження військової служби, з числа:
- військовослужбовців, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період;
- громадян призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну середню освіту;
- військовозобов’язаних, резервісти віком від 18 до 60 років;
- жінок з відповідною освітою віком від 18 до 50 років.

Держава гарантує:
- військовослужбовцям стабільне грошове утримання;
- безкоштовне медичне обслуговування;
- обов'язкове державне страхування;
- забезпечення житлом (на період першого контракту гуртожитком);
- безкоштовне навчання у ВНЗ України;
- військова служба зараховується до загального страхового стажу, стажу державної служби;
- соціальний та правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.
 
Грошове забезпечення військовослужбовця залежить від займаної посади, військового звання, кваліфікації, терміну та умов проходження військової служби. На сьогоднішній час грошове забезпечення осіб рядового, сержантського та старшинського складу становить від 10000 грн. на місяць. 
 
Крім того, один раз на рік надається матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових проблем у розмірі місячного окладу грошового утримання, у разі відбуття в щорічну чергову відпустку виплачується грошова допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення, при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.
 
Разом з тим, при переїзді до нового місця військової служби в інший населений пункт виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення на військовослужбовця та 50% місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї.
 
час проходження військовослужбовцями військової служби в особливий період, зараховується в їх вислугу років, стаж роботи.
 
5 кроків до контрактника:
 
Крок 1: Прийти до свого районного військового комісаріату та більш детально дізнатися про військову службу у Збройних Силах України. Відвідати військову частину, яка зацікавила та дізнатися про майбутню службу та обрану спеціальність.
 
Крок 2: Подати усі необхідні документи.
 
Крок 3: Пройти медичне обстеження, професійний та психологічний відбір.
 
Крок 4: Підписати контракт, пройти курс навчання за обраною спеціальністю в військових навчальних центрах.
 
Крок 5: Прийти до обраного місця служби та пройти військову службу за отриманою спеціальністю.
Бажаючим укласти контракт та проходити військову службу у Збройних Силах України звертатися для співбесіди і подальшого оформлення до Хмільницького ОРВК за адресою: м. Хмільник, вул. Небесної Сотні, 22.
Тел. (04338) 2-26-82; (096)69-47-462; (098)27-61-808.
 
Переглядів: 7462