Хмільницька районна здає в оренду майно

     Хмільницька районна здає в оренду майно, що є спільною власністю територіальних громад Хмільницького району і перебуває  в управлінні районної ради:

1. Частину вбудованого нежитлового приміщення загальноосвітньої школи    І-ІІ ступенів с. Голодьки, площею 10,2 м2, за адресою вул. Леніна, 23, с. Голодьки, Хмільницького району, Вінницької обл. для розміщення сільської АТС.

2. Частину вбудованого нежитлового приміщення загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів с. Торчин, площею 22 м2, за адресою вул. Леніна, 1, с. Торчин, Хмільницького району, Вінницької обл. для розміщення сільської АТС.

3. Частину вбудованого нежитлового приміщення загальноосвітньої школи І ступеня с. Морозівка, площею 13,9 м2, за адресою вул. Леніна, 12, с. Морозівка, Хмільницького району, Вінницької обл. для розміщення сільської АТС.

      Умови оренди:

       2.1.  Використання об’єкта оренди за його цільовим призначенням.

       2.2.  Дотримання вимог експлуатації об’єкта оренди.

       2.3.  Компенсація витрат орендодавця на здійснення незалежної оцінки об’єкта оренди.

2.4. Об’єкт передається в оренду терміном на 5 років з послідуючим

 продовженням за умови виконання договірних зобов’язань.

        2.5. Орендна плата визначається відповідно до методики розрахунку орендної плати за комунальне майно спільної власності територіальних громад Хмільницького району та пропорції її розподілу затвердженої рішенням 12 сесії районної ради 6 скликання № 195 від 24.05.2012 року.

     З переліком необхідних документів, що подаються юридичними та фізичними особами для укладання договору можна ознайомитись в районній раді, або за тел. 2-02-08.    

         Довідки за телефоном: 2-02-08.

Переглядів: 661