Повідомлення про скликання 27 сесії

Відповідно до статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”  17 липня 2014 року о 10 годині  в малому залі районного Будинку культури скликається 27 сесія районної ради 6 скликання. 

 На розгляд сесії пропонується внести  питання:
1. Про звіт головного лікаря КУ «Хмільницький РМЦ ПМСД» про стан забезпечення ефективного медичного обслуговування населення району.
2. Про звіт постійної комісії районної ради з питань бюджету, економічного розвитку, роботи промисловості та транспорту.
3. Про затвердження звіту по виконанню районного бюджету за 1 квартал 2014 року.
4. Про внесення змін до рішення 24 сесії районної ради 6 скликання  від 31.01.2014 року „Про районний бюджет на 2014 рік”
5. Про затвердження трансфертних угод.
6. Про  розпорядження голови райдержадміністрації.
7. Про програму забезпечення виплат одноразової допомоги вдовам громадян, померлих внаслідок Чорнобильської катастрофи у Хмільницькому районі на 2014 рік
8. Про списання приміщень
9. Про розпорядження голови районної ради
10. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок на території Маркушівської, Великоострожоцької, Лознянської та Кустовецької сільських рад
11. Про присвоєння звання «Почесний громадянин Хмільницького району»
 
На сесію запрошуються  депутати обласної ради від району, голова Хмільницької районної державної адміністрації, заступник голови та  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, міжрайпрокурор, начальник Хмільницького МВ УМВС України у Вінницькій області, голова суду, сільські голови,  засоби масової інформації.
 
 
Переглядів: 3760