Хмільницька районна рада

9 березня 2017 року о 12:00 в с.Уланів біля памятника Т.Г. Шевченку відбувся урочисте зібрання з нагоди 203-го Дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

Детальніше

9 березня 2017 року о 11:00 голова Хмільницької ради З.Г.Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Є.В.Буткевич взяли участь в загальноміському просвітницькому віче, що відбулося із нагоди 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка на площі перед пам’ятником Кобзареві у місті Хмільнику.

Детальніше
Великий Кобзар
2017-03-07 10:10:37


Дорогі краяни!
Щороку відзначають українці на своїй землі і в зарубіжжі річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України.

Детальніше
Зі святом весни!
2017-03-07 10:06:03


Шановні жінки!
Щиро і сердечно вітаю вас з чудовим святом весни – Міжнародним жіночим днем. Це свято є символом усього найкращого, що є у нас у житті: сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. Серед кращих традицій нашого народу є повага і шана до жінки-матері, мудрої господині, охоронниці домашнього вогнища. Людство схиляється перед головним жіночим талантом – віддавати свої найкращі якості: душевне тепло, сердечність, щедрість, доброту, любов близьким людям. Жінка – уособлення сімейного затишку, продовження життя, спокою та щастя.

Детальніше
Хвилина мовчання
2017-03-03 13:02:58

2 березня на шахті «Степова», що на Львівщині, сталося обвалення гірської породи. У момент трагедії на шахті працювали 172 гірники. За попередньою інформацією 8 з них загинули.

Детальніше

2 березня у приміщенні Вінницької обласної Ради відбувся «круглий стіл» з народними депутатами України від Вінницької області: Г.М.Заболотним, М.І.Кучером, О.Г.Домбровським, С.В.Кудлаєнком, І.Д.Споришем, Р.Є.Демчаком.

Детальніше