Хмільницька районна рада

    4 квітня, на 42-му році життя перестало битись серце голови Уланівської сільської ради, депутата Вінницької обласної ради 7-го скликання, колишнього заступника голови Вінницької ОДА Олександра Крученюка.                                              

Детальніше

     1 квітня відбувся черговий етап весняної призовної кампанії 2021 року – засідання призовної районної комісії та урочисті проводи до лав Збройних Сил України перших строковиків – юнаків з Хмільницької, Війтівецької та Уланівської громад.

Детальніше
Комфортні громади
2021-03-26 15:39:54

       Хмільницька районна рада в особі голови Слабчука Юрія Олексійовича уклала Договір про співробітництво з Калинівською, Козятинською, Війтівецькою та Іванівською територіальними громадами та домовились про участь в конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади» з метою вирішення питань місцевого значення району.

Детальніше

       Вже сьомийрік поспіль, 26 березня, в Україні відзначають День Національної гвардії України.

Детальніше

     Сьогодні, 26 березня, голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук взяв участь в засіданні колегії Хмільницької райдержадміністрації.     На колегії було розглянуто питання про стан виконавської дисципліни та організації контролю по виконанню Указу Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році».

Детальніше

     Напередодні професійного свята голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук відвідав військову частину 3028 та взяв участь в урочистостях з нагоди 7-ої річниці з Дня створення Національної гвардії України. В заході також взяли участь голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов та голова Хмільницької райдержадміністрації Богдан Кузнец.

Детальніше