Хмільницька районна рада

1. Хмільницька районна рада оголошує прийом документів для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу правового та кадрового забезпечення виконавчого апарату Хмільницької районної ради.

Детальніше
Робоча зустріч
2021-03-09 16:55:13

   Сьогодні голова Хмільницької  районної ради Юрій Слабчук разом з головою Хмільницької РДА Богданом Кузнецом провели робочу зустріч з сільським головою Уланівської територіальної громади Олександром Крученюком та директором КНП «Хмільницька ЦРЛ» Василем Залецьким.

Детальніше

      9 березня 1814 року народився визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні, з нагоди 207-ї річниці від дня народження великого Кобзаря, в місті Хмільник за участю голови Хмільницької районної ради Юрія Слабчука, представників райдержадміністрації, районної та міської ради відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та вшанування пам'яті видатного українського поета й художника.

Детальніше
COVID-19
2021-03-09 10:42:17

     Станом на 10.00 год 09 березня 2021 року, за чотири доби, в Хмільницькому районі  зафіксовано 234 нових випадки  захворювання на COVID-19, 56 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків – 4405 , з них  3258 –   одужали,  918 – на амбулаторному лікуванні, 75 – померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 55 осіб, у 1-й міській лікарні м.Вінниця –  4 особи, у Вінницькій центральній районній лікарні – 1 особа, у Вінницькій обласній дитячій інфекційній лікарні – 5 осіб, в Козятинській центральній районній лікарні – 28 осіб,  в Калинівській центральній районній лікарні – 51 особа.

Детальніше

                                                                                     9 березня 2021року Україна та світова спільнота відзначатиме  день народження Т.Г.Шевченка - духовного батька України, який присвятив своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, козацької звитяги та культури нашого народу.

Детальніше

Шановні жінки! Щиро, від усієї душі, вітаю Вас з чарівним весняним святом  – Міжнародним днем прав жінок і миру.

Детальніше