Хмільницька районна рада

26 років тому 28 червня відбулася одна із найважливіших подій новітньої історії України. У цей день було підписано основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави. Конституція України увібрала в себе волю нашого народу самостійно творити свою долю, впорядковувати державне життя, реалізовувати невичерпний потенціал Нації. Саме це щодня відстоює наш Народ у боротьбі з окупантами. Тож, нехай  в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну!

Детальніше

29червня2022 року о 10 годині в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації скликається  пленарне засідання позачергової  17сесії районної ради  8 скликання.

Детальніше

- Слова «діти» і «війна» ні за яких обставин не повинні поєднуватися. Проте в сучасних реаліях вони стали занадто тісно пов’язані.  На сьогодні в Україні жертвами війни стали тисячі дітей, а це, в свою чергу, призвело до виникнення у них різноманітних психологічних проблем, - розповідає  магістр психології, психолог, судовий експерт Вінницького відділення Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, поліграфолог, дійсний член Всеукраїнської асоціації поліграфологів Анастасія Мороз.

Детальніше

Щиро вітаємо державних службовців із професійним святом!

Детальніше

День медичного працівника цьогоріч особливий. Чи не кожен медик буде відзначати його на робочому місці, рятуючи поранених або допомагаючи внутрішньо переміщеним особам та громадянам, які залишилися у себе вдома.

Детальніше

День української вишиванки з’явився не так давно. У 2006 році свято було засноване як патріотична акція студентки університету імені Юрія Федьковича. Для популяризації носіння українського етнічного одягу започатковане міжнародне свято.

Детальніше