Хмільницька районна рада
Пільговий проїзд
2021-04-23 18:56:05

     Жителі Хмільниччини пільгових категорій зможуть їздити в межах області за рахунок коштів обласного бюджету. Ще у лютому минулого року було затверджено порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційних виплат окремим категоріям громадян за пільговий проїзд на міжміських внутрішньообласних маршрутах загального користування у Вінницькій області.      Цим Порядком визначено категорії громадян, які мають право на пільговий проїзд – це учасники АТО/ООС, особи з інвалідністю внаслідок війни, діти з багатодітних сімей. Цей документ визначає також механізм здійснення компенсаційних виплат суб’єктам підприємницької діяльності, які надають послуги із перевезення пасажирів, передбачених в обласному бюджеті на відповідний рік.

Детальніше

        Таке рішення ухвалили 21 квітня на засіданні Уряду.      «Уряд продовжує до 30 червня режим надзвичайної ситуації. Надзвичайна ситуація насамперед стосується органів державної влади та їх постійної готовності щодо протидії пандемії.

Детальніше

      Із початку 2021 року обласною Радою на боротьбу з коронавірусною хворобою уже виділено 9 млн 50 тис. грн.       Із цих коштів 4,5 млн грн передбачено для Центру інфекційних хвороб в рамках реалізації заходів обласної програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я Вінниччини» на 2021-2025 роки»:

Детальніше

     Дирекція конкурсу обласної Ради «Комфортні громади» проаналізувала подані громадами проєкти на відповідність технічним вимогам та комплектності. За результатами відбору до фінального етапу потрапило 162 проєкта. 

Детальніше
COVID-19
2021-04-21 11:22:16

     Станом на 10.00 год 21 квітня 2021 року, за добу, в Хмільницькому районі  зафіксовано 40 нових випадків  захворювання на COVID-19, 32 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків – 7168, з них  4869 – одужали, 2035 – на амбулаторному лікуванні,  154 – померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 35 осіб, в Козятинській центральній районній лікарні – 47 осіб,  в Калинівській центральній районній лікарні – 60 осіб.

Детальніше

       Хмільницька районна рада на чолі з головою Юрієм Слабчуком та Хмільницька райдержадміністрація на чолі з головою Богданом Кузнецом спільно з ДП «Хмільницький держлісгосп» долучилися до міжнародного екологічного проєкту «Озеленення планети».

Детальніше