Хмільницька районна рада

     Щорічно, в третю неділю травня, з метою належного вшанування пам’яті жертв політичних репресій, привернення уваги суспільства до трагічних подій в історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології, задля відродження національної пам’яті, утвердження нетерпимості до будь-яких проявів насильства проти людяності, в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

Детальніше

     12 травня за ініціативи ГУ ДСНС України у Вінницькій області, МГО "Україна-Польща-Німеччина" та Єврорегіону "Дністер" у місті Хмільник відбулася семінар-нарада "Громада безпечного середовища".      У заході взяли участь керівники району та міста, голови територіальних громад району, начальник обласного та районних управлінь ГУ ДСНС України.      Зі вступним словом до усіх присутніх звернулися місцеві очільники:  голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, міський голова Микола Юрчишин, заступник голови Хмільницької РДА Сергій Чабан. 

Детальніше

      12 травня відзначають Міжнародний день медичної сестри.

Детальніше
Покладання квітів
2021-05-09 12:26:09

     Сьогодні, 9 травня, в Хмільнику відбулося вшанування пам’яті загиблих у Другій світовій війні та воїнів-визволителів Хмільницького краю.     Представники  Хмільницької районної ради, Хмільницької райдержадміністрації та міської ради, військовослужбовці, ветерани вшанували пам’ять учасників Другої світової війни та поклали квіти до пам’ятних знаків та меморіалу загиблим у Другій світовій війні.

Детальніше

Шановні ветерани! Від щирого серця вітаємо Вас із Днем пам’яті та примирення та 76-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Детальніше

     З нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець та заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Сергій Чабан привітали учасників Другої світової війни Хмільницького району зі святом, побажали їм здоров’я, міцності духу, уваги та підтримки рідних і близьких, висловили вдячність за проявлені в роки Другої світової війни хоробрість, мужність і героїзм.

Детальніше