22 лютого 2022 року, за поданням Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного Президент України Володимир Зеленський підписав Наказ Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України № 2 від 22.02.2022 року про призов резервістів у особливий період.

Детальніше

Повідомлення про скликання позачергової 14 сесії Хмільницької районної ради 8 скликання

Детальніше

      Сьогодні вся планета сумує за загиблими та шанує живих, згадуючи про жертви Голокосту. Цей день проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН, співавторами якої виступили 100 держав у пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни. Це нагадування про всесвітню трагедію, про масове вбивство євреїв у всіх європейських державах.

Детальніше

22 січня - величний день в історії нашої країни. Це свято об'єднання українських земель у єдину самостійну державу, яке символізує те, що всі ми - один самостійний неподільний народ.

Детальніше

       Від щирого серця вітаю із світлим християнським святом – Водохрещем. Для нас це свято символізує очищення від усього нещирого і недоброго. Це свято світлих та нових починань. Нехай Хрещення Господнє змиє все погане та принесе в життя лише найкраще. Хай подарує міцне здоров'я, мир та бажаний успіх, а головне - стане приводом для радісних подій впродовж цього року!

Детальніше

             16 січня в Україні відзначають Всеукраїнський День пам’яті захисників донецького аеропорту. Це спецпризначенці 3-го окремого полку, бійці 79, 80, 81, 95 окремих аеромобільних та 93 окремої механізованої бригад, 57 окремої мотопіхотної бригади, 90-го окремого аеромобільного та 74-го окремого розвідувального батальйонів, бійці полку «Дніпро-1», вояки Добровольчого українського корпусу (ДУК) та багато інших. За неймовірну мужність та стійкість, бійців, що боронили летовище 242 дні називають кіборгами.

Детальніше