Оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад фахівців комунальної установи  «Інклюзивно-ресурсний центр Хмільницького району » Хмільницької районної ради

Детальніше

Хмільницький міськрайонний відділ державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області інформує:

Детальніше

З 27 по 29 січня 2019 року делегація Вінницької області перебуває з офіційним візитом у Республіці Румунія на запрошення Президента Ясської повітової Ради Марічела Попа. 

Детальніше

25 січня 2019 року в селі Уланів відбулися загальні збори громадян.

Детальніше

25 січня 2019 року відбулося розширені засідання виконкомів Кривошиївської і Рибчинецької сільських рад. Сільські голови проінформували присутніх про проведену роботу за три останні роки та запропонували для обговорення  план та перспективи розвитку територіальної громади на 2019-2021 роки.

Детальніше

24 січня 2019 року на спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради, за участю членів Хмільницької районної Ради регіонального розвитку, членів колегії, сільських голів, представників громадськості  було обговорено перспективний план розвитку територій на 2019-2021 роки в Хмільницькому районі.

Детальніше