22 лютого 2018 року о 09:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності, з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарному засіданні 24 сесії.

Детальніше

           20 лютого працівниками відділу Хмільницьке бюро правової допомоги Козятинського МЦ Ганною Мариніч та Інною Шереметою в приміщенні Великомитницької сільської ради, спільно з представниками Хмільницького районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Петром Зеленим та Ліаною Сивак,  Управління соціальної та молодіжної політики Хмільницької райдержадміністрації  Оленою Пугач на виконання підпункту 7.2 заходів Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30.06.2016 р. №123 було проведено чергову інформаційну зустріч із учасниками антитерористичної операції та  членами їх сімей.

Детальніше

21 лютого 2018 року о 10:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку, з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарному засіданні 24 сесії.

Детальніше

20 лютого 2018 року о 16:00 в м. Хмільнику відбулися заходи, присвячені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Детальніше

20 лютого 2018 року в селі Скаржинці відбулися загальні збори громадян.

Детальніше

20  лютого  -  День Героїв Небесної Сотні , який відзначається як день поваги до сили духу, стійкості і відваги громадян, що віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.

Детальніше