Сьогодні Хмільницькою районною радою під керівництвом голови Юрія Слабчука була проведена семінар-нарада, участь в якій взяли заступник голови райдержадміністрації Олександр Пузир, голови територіальних громад району, начальник управління по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприяння інвестиціям Єлизавета Савчук, радник голови обласної Ради Крістіна Коваленко, в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області Руслан Швед, керівник регіонального офісу Vkursi Zemli Вадим Цирканюк, начальник Хмільницького відділення АТ "Вінницягаз" Ігор Квік, начальник Хмільницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Андрій Охріменко, провідний фахівець Хмільницького управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Віктор Титиївський.

Детальніше

     Уже з 21 жовтня для користування міжрегіональним транспортом у регіонах із жовтим та червоним рівнем епіднебезпеки пасажирам потрібно буде мати один із вказаних документів: -  оформлений на порталі «Дія» або в однойменному додатку «жовтий» чи «зелений» міжнародний чи внутрішній COVID-сертифікат на підставі отримання однієї дози вакцини або повного курсу вакцинації;

Детальніше

                                                                      14 жовтня – особливий день в Україні, в який відзначають одразу три свята: День захисників і захисниць України, Деньукраїнського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів й нині, у важкий для країни час, українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків.

Детальніше

     Сьогодні заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець та голова Хмільницької райдержадміністрації Богдан Кузнец привітали із Днем захисників і захисниць України учасників АТО/ООС, вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації, грошові нагороди та подяки облдержадміністрації і обласної ради, подякували військовослужбовцям за мужність, стійкість і гідний захист держави та побажали міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі.

Детальніше

    Сьогодні в Калинівці відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисників і захисниць України та Дню Українського козацтва. Урочисте зібрання відкрив духовий оркестр військової частини 3028 Національної гвардії України.      Подякувати захисникам та згадати тих, хто поклав своє життя заради нашого майбутнього прийшли голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, Калинівський міський голова Василь Поліщук, депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук, заступник голови Хмільницької райдержадміністрації  Богдан Зубчик,  голова  «Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України» Сергій Говоруха.

Детальніше

     Як надається додаткова оплачувана відпустка для учасників бойових дій та інвалідів війни?      Відповідно до статті 162 Закону про відпустки учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, статус яких визначено Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», мають право на додаткову оплачувану відпустку (далі — додаткова відпустка учасника бойових дій). Тривалість такої відпустки становить 14 календарних днів на рік.                         

Детальніше