Шановні судді та працівники судових установ!                        Щорічно 15 грудня Україна відзначає День працівників суду. З нагоди професійного свята прийміть вітання від депутатського корпусу Хмільницької районної ради та від мене особисто.

Детальніше

     До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС  голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук відзначив грамотами Хмільницької районної ради та  Хмільницької  районної державної адміністрації, учасників ліквідації наслідків аварії  котрі проживають на території Каливської територіальної громади.       Відповідно до  Указу Президента, починаючи з 2006 року, 14 грудня українці вшановують тих, хто ціною героїчних зусиль, а подекуди і власного життя, зумів зупинити ядерного монстра. Обрана вона була не випадково, адже саме цього дня, відбулася здача в експлуатацію об’єкту «Укриття» – саркофагу, котрий забезпечив зберігання радіоактивних відходів на аварійному четвертому реакторі Чорнобильської АЕС. Зруйнований реактор перестав бути джерелом радіоактивного забруднення навколишнього середовища. Таким чином, цього дня було поставлено умовну крапку в боротьбі з чорнобильським лихом.

Детальніше

                                 Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Сьогодні в Україні день пам’яті!  День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Ми згадуємо та вшановуємо живих ліквідаторів цієї жахливої техногенної катастрофи та молимося за полеглих у боротьбі з мирним атомом. Ми низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі.

Детальніше

                                Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, шановні депутати! Прийміть найщиріші вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування.

Детальніше

                                   Шановні військовослужбовці, захисники України! Прийміть щирі вітання з професійним святом - Днем Збройних Сил України.

Детальніше

         5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.                                    

Детальніше